Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Чи можна уникнути відповідальності власника веб-сайту за піратський контент?

Якщо на вашому сайті передбачена можливість публікації інформації іншими користувачами, йдеться про тексти, фото, відео, а також файли в різних форматах, в тому числі програми і ігри, то за законом ви відповідальні за неліцензійний контент.

У тій частині українського законодавства, яка регулює правові відносини в мережі інтернет, сказано, що за розміщення піратського контенту діє спільна відповідальність користувача і власника веб-ресурсу. На питання чи можна уникнути в такому разі небажаних наслідків допомогли відповісти адвокати фірми «Курчин і Партнери».

Співробітники адвокатського бюро проаналізували чинне законодавство, а також рішення і постанови вищих судових інстанцій України з даного питання, і дійшли висновку, що відповідальність власника проекту при встановленому факту порушення авторських прав є обов'язковою. Але все ж є можливість оскаржити даний момент, спираючись на законодавство ЄС.

В Європейських законах зазначено, що власник web-сайту винен в розміщенні піратського контенту разом з користувачем в разі виконання двох умов. По-перше, користувачі, які мають право завантажувати на сайт контент, не були попереджені за відповідальність про порушення авторських прав. По-друге, власник проекту не вживає заходів з видалення з сайту піратського контенту, коли йому стає відомо про порушення.

Таким чином, за законами ЄС для власника сайту, який попереджає про необхідність дотримуватися авторського права і в разі встановленого факту його порушення видаляє піратський контент, не настає відповідальність за його розміщення. В юридичній компанії «Курчин і Партнери» вважають, що подібна судова практика в ЄС є достатньою підставою для спростування правої позиції українського законодавства.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок