Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Виїзд дитини за кордон

У квітні поточного року припиниться видача дітям тимчасового документа для відвідування територій інших держав.

З цього місяця для того, щоб з дитиною виїхати в інші країни потрібно оформляти дитячий паспорт для подорожі в інші країни. Цей документ матиме юридичну силу 4 роки, а 16-ти річні діти зможуть подорожувати з документом не менше 10 років з дня його отримання.

Нижче представлені документи, на основі яких будуть видаватися тимчасові паспорта для подорожей за кордон:

  • свідоцтво про народження;
  • 2 фото у форматі 3,5х4,5 см;
  • 1 фото для сканування у форматі 10х15 см;
  • ІПН;
  • документ, що підтверджує оплату послуг надання паспорта.

За офіційними даними Міграційної служби за отримання дитячого паспорта, на підставі якого дитина з батьками зможе перетинати державний кордон, потрібно буде заплатити 348,15 гривень.

Документ собою являє стандартну книжечку в м'якій обкладинці, в ній повинно бути 32 сторінки, а на правій обкладинці з внутрішньої сторони повинен бути вбудований безконтактний електронний носій.

За наявності документів, які були видані до набрання законом чинності, дитина зможе з ним їздити через кордон до настання 2018 року.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок