Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

ВКЛАДИ З БАНКУ ДОЗВОЛИЛИ ЗАБРАТИ ДОСТРОКОВО

Нещодавно представники Нацбанку заявили про впровадження деяких поправок у вирішення №129, яке регулювало діяльність банків. Згідно з цими змінами банки будуть зобов'язані миттєво повертати депозити вкладникам, з урахуванням того, що в майбутньому використання цих коштів будуть сприяти зростанню статутного капіталу.

Вищезазначена зміна набула чинності в середині червня поточного року. Після початку своєї дії постанова стала відігравати регулюючу роль для указу №312, який вносить зміни в документ, який контролює і регулює діяльність банків України.

Для прикладу варто відзначити, що відповідно до постанови №312 з 15 червня поточного року був сформований новий показник максимального ризику при видачі кредитів громадянам. Наступна зміна вносило скасування норми, яка встановлювалася при зменшенні показника регулятивного капіталу до рівня суми перебільшення економ. нормативу кредитного ризику Н7, Н9.

Контроль за виконанням нововведеного правила покладено на плечі Писарука А. В - головного заст. голови НБУ.

У підсумку, хочеться відзначити, що це ще одна спроба підтримати діяльність банків. Також ці заходи дозволяють нормалізувати соціально-економічну ситуацію в країні і відстрочити постанову про тимчасові адміністрації банків.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Презумпція виправлення

Законопроект про презумпцію виправлення

У Верховній Раді розглядається проект закону, в якому пропонується повністю переглянути підхід до умовно-дострокового звільнення...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

20 Квітень 2017, в 08:56

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок