Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Видобувні компанії України можуть зобов'язати надавати відкриту звітність

У Раду подали законопроект, в якому пропонується зобов'язати всі без винятку видобувні компанії, що ведуть роботи на території України, подавати відкриту звітність.

Як пояснюють автори законопроекту, його мета врегулювати конфлікти між суб'єктами господарської діяльності у видобувній сфері і державою. На сьогоднішній день, коли Україна взяла курс на розвиток власного видобутку енергоресурсів. З'явилася необхідність в тому, щоб видобувні компанії відкрили дані про свою діяльність. Це дозволить створити прозорі та конкурентоспроможні умови роботи, а надалі стане стимулом для розвитку галузі та зростання ВВП України.

У запропонованому законі детально розписані механізми запровадження бухгалтерського обліку в даній галузі, а також порядок подачі звітних даних. Також у законопроекті прописано ряд пунктів, які не дадуть можливості компаніям приховувати звітність, посилаючись на комерційну таємницю, захист інтересів і інші причини. Для тих суб'єктів господарської діяльності, які не виконуватимуть норми по відкритій звітності передбачена система штрафів.

Автори законопроекту зазначають, що він відповідає міжнародним стандартам і фактично повинен ввести на території України норми роботи, які діють у країнах ЄС. Він регламентує робочу діяльність всіх видобувних компаній, тобто добувають газ, нафту, кам'яне вугілля, залізну руду та інші корисні копалини.

Зараз законопроект має пройти процедуру затвердження в профільних міністерствах і комітетах ВР. Орієнтовно депутати зможуть проголосувати за нього вже наприкінці травня цього року.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

лист

Правда на нашому боці

Заступницею глави Міністерства юстиції нашої країни, Оксаною Іванченко, письмово підтверджені виявлення Заслуженим юристом...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

23 Липень 2015, в 13:15

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок