Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

ФГВФО затвердив нові правила прийому громадян

Тепер ФГВФО буде вести прийом згідно з новим порядком, затвердженим 21.12.15 р

Тепер розклад прийому громадян співробітниками Фонду буде розміщено на офіційному сайті установи, а також на веб-порталах всіх банків, які беруть участь в програмі гарантування вкладів. Згідно з цим графіком посадові особи установи ведуть особистий прийом з 9:00 до 18:00 кожного робочого дня, і з 9:00 до 16:45 по коротким робочим дням (перед вихідними або святами). Щоб потрапити на прийом до керівників відділів ФГВФО або до керівництва Фонду слід попередньо записатися. Всі члени керівництва зобов'язані виділяти мінімум 1 день на місяць для особистого прийому громадян.

На прийом вкладник може прийти особисто або в супровіді представника. З собою необхідно мати документи, що підтверджують особистість, а також папери, які мають відношення до суті питання. При відвідуванні Фонду разом з представником, він також повинен мати при собі документи, що підтверджують особистість та папери, що встановлюють його статус. Якщо в якості представника обраний співробітник юридичної компанії, то при ньому повинна бути довіреність на представлення інтересів або відповідний договір. В якості представника може виступати і близький родич, в такому випадку йому замість договору потрібно представити документи, що підтверджують родинні зв'язки.

Якщо розглянути і вирішити питання в процесі прийому неможливо, тоді громадянин подає письмове звернення. Підготувати таке звернення можна завчасно або безпосередньо під час прийому.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок