Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

З'явився проект про відшкодування шкоди за житло, зруйноване під час АТО

У ВР подали законопроект, в якому група народних депутатів пропонує скласти реєстр осіб, чиє житло було зруйновано в результаті військових дій в зоні АТО, і компенсувати завдані ним збитки з бюджету країни.

Відповідно до законопроекту пропонується почати виплату компенсації в кінці 2016 або на початку 2017 року. Під відшкодування потрапляє житло і господарські споруди, а також майно, що знаходилося в них, яке було знищено в результаті військових дій в зоні АТО. Щоб вимагати компенсацію, заявник повинен надати документи, що підтверджують наявність майна, його знищення і неможливість подальшого використання.

Усі пошкоджені об'єкти розділять на три групи, в залежності від цієї класифікації і будуть встановлюватися розміри виплат:

  1. Об'єкт повністю зруйнований і не може бути відновлений.
  2. Об'єкт має істотні пошкодження. Потрібен капітальний ремонт інженерних систем і комунікацій.
  3. Об'єкт  має незначні пошкодження і потребує поточного ремонту.

Кожен випадок має розглядатися окремо, спеціальна державна комісія встановить розмір завданого збитку і призначить суму компенсації. Передбачається, що відповідно до цього закону компенсація збитку буде проводитися в повному розмірі.

Заявник повинен буде відкрити розрахунковий рахунок в банку, на який і будуть нараховані кошти. Використання грошей буде перебувати під жорстким контролем з боку держави, їх дозволено витрачати тільки на ремонт або будівництво житла.

Даний законопроект вже отримав, як масу шанувальників, так і негативних відгуків. Прихильники стверджують, що парламенту давно слід було звернути увагу на майнові втрати громадян, які постраждали від військових дій в зоні АТО. А ось противники не впевнені, що в бюджеті достатньо фінансів для подібної компанії. Гроші можуть бути виділені, так званим «своїм людям», при чому в підвищеному розмірі, а реально постраждалі громадяни не отримають нічого. Тобто, фактично під приводом турботи про громадян можуть створити ще одну корупційну схему.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

Верховною Радою України нещодавно був прийнятий дуже корисний законопроект, який визначив особливості укладення комерційних...

Зображення користувача Курчин.

Курчин та партнери

01 Жовтень 2015, в 11:16

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок