Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

В Україні запроваджено інститут приватних виконавців

Сьогодні ВР України прийняла законопроект номер 2506, в рамках якого визначаються основи і поняття організаційної діяльності по примусовому виконанню рішень суду. У ньому говориться, що за дотриманням рішень суду тепер будуть спостерігати не тільки спеціальні органи виконавчої влади, а й приватні виконавчі структури.

За фактом, цим законом в судову структуру держави була введена ще один додатковий інститут приватних виконавців. У законі детально прописується правовий статус новоствореного інституту, детальна процедура початку або закриття діяльності, а також норми, що регулюють їх роботу. З цього випливає, що Закон України «Про державну виконавчу службу» стає недійсним і більше не має сили. Крім того, зміни піддасться цілий ряд законів КК і КПК. Одночасно в дію вступив ще один законопроект номер 2507, а саме Закон «Про виконавче провадження». Беручи за основу його норми, в подальшому буде визначитися законний порядок виконання рішень, прийнятих судовими інстанціями. Варто відзначити, що це буде відбуватися лише в тому випадку, якщо постанови передбачають виконання в примусовому порядку.

За даним Законом України виконання в примусовому порядку підлягають винесені рішення, засновані на наступному переліку документів виконавчого характеру.

Виконавчі листи і накази. Вони видаються судовими інстанціями в ряді законних випадків і ґрунтуються на прийнятих судом або ж арбітражем рішеннях. А також можуть бути видані на інших підставах, які можуть визначатися міжнародними законами і договорами. Причому абсолютно не має значення категорія, до якої відноситься окремо взята справа. Це може бути, як адміністративне, так і цивільне або ж кримінальне правопорушення.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок