Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Застосування реєстраторів розрахункових операцій

На початку 2015 року українськими депутатами були прийняті поправки до закону, що стосується реєструючих приладів для розрахунку торгових угод і надання послуг.

Тепер з липня поточного року всі працівники сфер торгівельних і харчових послуг, та під час проведення розрахункових операцій за готівку і по без готівки зобов'язані:

  • при покупці товару або його повернення, а також при виконанні будь-яких послуг і під час відмови від них, а також під час торгових операцій або надання послуг в мережі інтернет особа, яка надає послуги або продає, зобов'язана видати документ, який фіксує здійснення грошової операції;
  • кожний день організація з продажу або надання послуг зобов'язана друкувати фіксальні чеки при використанні реєстраторів. Під цей перелік не потрапляють автомати, які продають товар або послуги.

Дозволено не застосовувати апарати фіксування розрахункових процесів в наступних випадках:

  1. Продаж продукції власного виробництва не вимагає використання реєстраторів. Це правило поширюється на організації будь-якого типу власності. Винятком в даному випадку виступають організації громадського харчування, які користуються касовими операціями і використовують квитанції з печатками.
  2. Банковскі послуги теж не вимагають використання реєстраторів, крім комерційних дій, пов`язаних з видачою готівки або іноземної валюти.
  3. Не вимагають обов'язкового використання реєстраторів підприємці, які сплачують прибутковий податок. Такі особи вказані в Податковому кодексі України та входять до спеціального переліку платників без користування реєстраторами розрахункових процесів.

Законом передбачена обмовка, яка допускає використання до січня 2016 року  касових апаратів, які були введені в експлуатацію до початку 2015 року. Це стосується тільки реєстраторів, що створюють друковану фіксальну стрічку та інформують через засоби зв'язку органи контролю прибутків і зборів про розрахункові операції.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок