Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Внесено зміни у сфері архітектурно-будівельного контролю

Головним законодавчим органом України був прийнятий новий законопроект, що стосується зміни правових актів з децентралізації влади в архітектурно-будівельному відомстві, а також поліпшення законів з містобудівних питань. Новоприйнятий закон буде позначений номером № 1546. Ці відомості підтверджуються інформацією, викладеною на сайті «ЛІГА ЗАКОН».

Згідно з новим законом, ключову роль у здійсненні архітектурно-будівельного нагляду буде закріплена за місцевою владою, а центральний орган буде тепер займатися політичними питаннями стосовно  будівельних процесів та особливостей архітектурних споруд.

У законопроекті наголошується, що можливість надання права на будівництво і забезпечення будівельних процесів, здійснення перевірки виконання всіх встановлених вимог і дозвіл на використання споруди тепер здійснюватимуть:

  • представник сільського контролю за архітектурно-будівельною діяльністю, із застереженням на те, що об'єкт знаходиться в певному селищі;
  • представник структурного підрозділу районної держ. адміністрації, з урахуванням того, що об'єкт знаходиться поза території населеного пункту;
  • вищим органом нагляду за архітектурно-будівельною діяльністю, представником якого є головні інспектора з даного питання з урахуванням того, що об'єкт займає територію кількох адмін. одиниць.

Ще одним приємним фактом є те, що новий закон передбачає покращення процесу видачі декларації про завершення  робіт. В той же час вдосконалили покарання за недотримання законів, що стосуються даної сфери.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Схожі новини

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок