Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Оскаржити протокол ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
31 Січень 2016, в 16:10

Будь-які документи, підготовлені під час розслідування ДТП, можуть бути оскаржені в ході судового розгляду. Протокол ДТП, складений співробітниками поліції на місці аварії не виняток, особливо якщо врахувати, що в багатьох випадках даний документ є основоположним.

У прокол аварії заносять пояснення її учасників, а співробітники поліції викладають версію події із зазначенням можливого винного. Важливо розуміти, що співробітники правоохоронних органів не є фінальної інстанцією, і рішення про ступінь винності учасників виносить суд. Тому якщо поліцейські вважають вас винним, ви не зобов'язані погоджуватися з їхньою точкою зору і брати провину на себе. Будь який учасник пригоди має право висловити власну думку про ситуацію і зажадати, щоб вони були занесені до протоколу.

Якщо ви не згодні з висновками поліцейських зазначеними в протоколі, слід звернутися за допомогою до юристів. Вони оцінять ситуацію, зберуть докази, проведуть необхідні експертизи та підготують документи для оскарження протоколу.

ДТП це стрес, тому водії можуть несвідомо обмовити себе і визнати провину. Навіть у такому випадку протокол події можливо оскаржити, хоча ситуація і буде ускладнена попереднім зізнанням. Можуть знадобитися додаткові експертизи, які підтвердять вашу неспроможність давати пояснення на момент оформлення протоколу.

Ми рекомендуємо викликати адвоката по ДТП одразу на місце події. У такому разі не доведеться піклуватися про самостійний контроль над складанням протоколу, а також вам на місці роз'яснять як поводитися зі співробітниками поліції. Також ми готові допомогти з оскарженням протоколу складеного поліцейськими, якщо виникла така необхідність.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок