Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

ДТП зі смертельними наслідками

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
28 Січень 2016, в 15:21

Це страшний сон будь-якого водія, тому що за законом у такому випадку винуватець аварії може бути позбавлений волі на строк від 3 до 10 років. Але уникнути настільки трагічних наслідків можна, якщо почати правильно діяти з самого першого моменту. Якщо ви не постраждали під час ДТП, то першим ділом викличте швидку потерпілому і постарайтеся надати йому першу медичну допомогу. Потім негайно зв'яжіться з адвокатом, щоб він прибув на місце події і приступив до роботи.

Звернутися за допомогою до адвоката по ДТП можна буде і пізніше, але для успішного вирішення справи йому доведеться провести власне розслідування. Ефективність такого розслідування багато в чому залежить від показань свідків, і записів з камер спостереження та відеореєстраторів. Почати збір цих даних слід якомога раніше.

У коло обов'язків юриста по ДТП в такій ситуації входить:

  • Проведення незалежного розслідування. У нього входить: опитування свідків, витребування відеозаписів, перевірка матеріалів по справі, ініціювання незалежних медичних та технічних експертиз.
  • Захист клієнта в процесі досудового слідства. Тобто, формування лінії захисту, присутність на всіх слідчих заходах, оскарження матеріалів слідства.
  • Представлення інтересів клієнта в суді. Участь у засіданнях, подача скарг і клопотань. У разі необхідності звернення до судів вищої інстанції.

Важливо розуміти, що суд не може визнати винною людину, яка не здійснювала правопорушення. Якщо в результаті ДТП постраждали або загинули люди, то розслідування проводиться в обов'язковому порядку. Але якщо буде доведено, що водій не порушив правил дорожнього руху, то засудити його буде неможливо. Якщо ж суд прийме рішення, що смерть людини була викликана неуважністю водія, то в такому випадку досвідчений юрист зможе добитися покарання у вигляді умовного позбавлення волі.

Детальну інформацію з даного питання ви можете отримати у нашого консультанта. Пам'ятайте, що в таких ситуаціях багато залежить від своєчасного дзвінка своєму адвокату.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок