Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Компенсація збитків при ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 20:03

Учасник дорожньої пригоди, яком завдано збитків з вини іншого водія, має право на відшкодування збитку згідно із законом. Воно може бути добровільне чи примусове. Якщо вам або автомобілю завдали шкоди, тоді необхідно звертатися в страхову компанію. Вона зобов'язана розглянути ситуацію, ґрунтуючись на страховому полісі і компенсувати збиток в добровільному порядку. По страховці можна отримати виплати матеріального і фізичного збитку. Якщо встановлена ​​сума компенсації перевищує максимальний розмір виплати зазначений у страховому полісі, то відсутні гроші потрібно витребувати з винуватця ДТП в судовому порядку. Зверніть увагу, що компенсація моральної шкоди проводитися тільки через суд, якщо звичайно винуватець аварії не погодиться виплатити його добровільно.

А що робити, якщо компанія або винний відмовляються у виплаті компенсації? Необхідно примусово відшкодовувати збиток, звертаючись до суду. При цьому стягнення може проводитися як з винного, так і зі страхової компанії. Для цього потрібно правильно скласти позовну заяву. В іншому випадку державний орган відхилить ваше прохання. Для того щоб справедливість восторжествувала позивачеві необхідно надати в якості доказу експертизу з оцінки збитків.

Розглядаючи справу, суд враховує наявність у потерпілих тілесних ушкоджень, вартість ремонту, яка була витрачена на відновлення машини. У підсумку державний орган виносить рішення, ґрунтуючись на наступних доказах:

  • Вартість ремонту автомобіля, яка необхідна потерпілому на відновлення транспортного засобу.
  • Суму, яка необхідна на відновлення здоров'я.
  • Розмір компенсації за моральну шкоду, якщо відповідний позов був поданий.
  • Оплату за судовий збір. Вона становить 1% від суми позову.

Ми допоможемо нашим клієнтам справедливо вирішити спори пов'язані з відшкодуванням збитку після ДТП. Наші адвокати нададуть консультативну допомогу, організовують проведення технічної або медичної експертизи, підготують документи для судового розгляду і представлять ваші інтереси в процесі розгляду справи.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок