Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Юридична консультація по ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:31

Будь-яке ДТП це складна ситуація, розгляд якої вимагає комплексного підходу. Щоб розібратися з низкою взаємопов'язаних питань починаючи від оформлення протоколу і закінчуючи відшкодуванням збитку, знадобитися професійна юридична допомога.

Первісна юридична консультація буде потрібна відразу після скоєння факту ДТП. Перший кому слід зателефонувати - це адвокат по ДТП. Він роз'яснить як поводитися з представниками поліції, а також може особисто приїхати і проконтролювати оформлення події. Чим більше фактів буде повідомлено нашому юристу, тим точніше будуть його поради з побудови моделі поведінки у вашій конкретній ситуації.

Основний розгляд ДТП починається після його оформлення. Перше питання, яке слід прояснити - це встановлення винуватця. Якщо обидві сторони не визнають свою провину, тоді розгляд доведеться перенести в судову площину. Доцільність такого кроку слід обговорити з адвокатом, який зможе професійно оцінити ситуацію і дасть рекомендації з приводу її вирішення найсприятливішим чином.

Інший момент, для якого потрібна допомога юриста - відшкодування збитку через страхову або з винуватця ДТП. Компанії із задоволенням відмовляться платити, якщо знайдуть для цього відповідний привід, наприклад помилку в підготовленій документації. Також страховики нерідко занижують суму збитку, і переконати їх може тільки незалежна експертиза і загроза судового позову. Але страхова оплачує тільки лагодження авто, за компенсацією фізичного і морального збитку слід звертатися до суду. І ось тут без адвоката не обійтися, тому він допоможе встановити суму збитку, роз'яснить, як можна вирішити питання без суду і які перспективи матиме подібний розгляд.

Крім цього наші фахівці можуть проконсультувати з питань експертизи або результатів розслідування. Навіть якщо суд вже пройшов, і він завершився не найвдалішим чином, наші юристи, що спеціалізуються на ДТП, можуть розглянути вашу ситуацію і запропонувати кроки по її вирішенню.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок