Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Оцінка збитку ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:32

Дане питання актуальне як для потерпілого, так і для визнаного винним в аварії, тому що платити будуть з його кишені. Незважаючи на введення обов'язкового страхування для всіх учасників ДТП, далеко не завжди цієї суми вистачає на компенсацію. Сьогодні в Україні встановлена ​​максимальна сума виплати з матеріального збитку в розмірі 50 тис. грн. і 100 тис. грн. при компенсації фізичної шкоди. При цьому дані ставки не переглядалися досить давно, незважаючи на істотні зміни валютного курсу.

Після аварії оцінювачі страхової компанії проводять експертизу машини і на її основу призначають суму компенсації. Далеко не завжди цих грошей вистачає на реальні ремонтні роботи, тому оцінювачі найняті страховою працюють в інтересах компанії. Для вирішення таких проблем існує процедура незалежної експертизи, яку можуть організувати наші фахівці. При проведенні такої експертизи обов'язково ведеться фотозйомка, слід не тільки встановити суму ремонту, але і підтвердити, що пошкодження отримані безпосередньо під час аварії. При розрахунку ціни ремонту вартість комплектуючих обліковується за цінами виробника, з додаванням витрат на транспортування і податки.

Адвокат по ДТП може організувати таку процедуру і потім доб'ється, щоб страховка виплачувалася згідно її результатами. До суми виплат можна додати втрати товарної вартості транспортного засобу. Якщо страхова затягує з виплатами, з них можна зажадати заплатити пеню за прострочення.

Процедуру незалежної експертизи можна провести і для встановлення фізичного збитку. Сюди не входить моральний збиток, який можна відшкодувати тільки в судовому порядку. Також страхова не заплатить більше, ніж встановлена ​​за законом максимальна сума. Тому для витребування відсутньої суми слід звертатися до кваліфікованих юристів, які підготують відповідні документи до суду і виграють цю справу.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок