Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Оформлення європротоколу

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
28 Січень 2016, в 15:14

У Європі при дорожньо-транспортній пригоді складають Європротокол 80% водіїв. В Україні тільки 12% автомобілістів заповнюють цей бланк. Фахівці відзначають, що такий низький відсоток популярності самостійного заповнення повідомлення про дорожньо-транспортній пригоді пов'язаний з необізнаністю власників транспортних засобів. Саме тому необхідно знати, в яких випадках можна вдатися до заповнення цього документа. Отже, якщо в результаті ДТП немає потерпілих і загиблих, ви можете розібратися з учасниками аварії без виклику патрульної служби, самостійно склавши протокол.

Підстави для його заповнення:

  • Всі учасники повинні мати страховий поліс.
  • Відсутні ознаки алкогольної або наркотичної інтоксикації.
  • Обидва учасники дійшли спільної точки зору на обставини вчинення факту дорожньої пригоди.
  • Сума фінансових втрат не перевищує 25000 гривень.

Бланк пізніше трьох днів потрібно подати в страхову. Разом з ним пакет важливих документів: паспорт, ідентифікаційний код, страховий поліс, водійське посвідчення. Переваги оформлення протоколу в тому, що не потрібно чекати приїзду поліції, економія часу, водійські права залишаються у вас, а також не застосовуються штрафні санкції.

Важливо пам'ятати, що при складанні цього документа не можна допускати помилок, черкати. В іншому випадку необхідно заповнити новий бланк. Як показує статистика, скласти з першого разу без помилки документ складно. Адвокати нашої фірми в Києві зможуть допомогти при складанні повідомлення про дорожньо-транспортній пригоді для того, щоб страхова компанія прийняла цей протокол. А згодом вам відшкодували збиток. Фахівці проконсультують в стресовій ситуації. Допоможуть довести справу до кінця з кращим результатом для вас.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок