Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Порядок оформлення ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:50

Перше що потрібно зробити у разі ДТП - подзвонити своєму адвокату. Друге - викликати співробітників поліції. Пам'ятайте, що без офіційного розгляду неможливо отримати компенсацію шкоди. Домовляючись залагодити все без правоохоронних органів, ви ризикуєте залишитися не тільки без компенсації, а й автоматично стати винним тому що втекли з місця події.

Прибувши на місце подій, поліцейські повинні встановити особи учасників і точну адресу місця події. Якщо в результаті ДТП пошкоджено лише майно, і очевидна вина одного з учасників. Тоді на нього виписується протокол про адміністративне правопорушення. У цьому документі вказується: хто складає документ, на чиє прізвище він складається, з якої причини, на основі порушення якої статті. У бланку необхідно зафіксувати ПІБ свідків та очевидців, якщо такі є, дані про огляд на стан сп'яніння. Копію протоколу дають всім учасникам.

Якщо неможливо встановити винуватця на місці, тоді в протоколі вказується, що він буде виявлений в ході розслідування. Розслідування проводитися в обов'язковому порядку, якщо в ДТП постраждали або загинули люди. Ми не рекомендуємо поспішати визнавати свою провину. Ні водії, ні поліцейські не можуть об'єктивно оцінити всю ситуацію. У нашій практиці безліч випадків, коли в ході розслідування вина учасників аварії змінювалася протилежним чином.

Крім оформлення, поліцейські повинні зібрати докази: опитати свідків, вилучити матеріали з відеореєстраторів і камер спостереження.

Наші фахівці виїдуть на місце, проконсультують, проконтролюють складання необхідних документів, зберуть докази. Зателефонувавши нам, ви зможете змінити результат навіть складної ситуації в кращу сторону.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок