Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Порядок розслідування ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 19:43

Що потрібно знати учаснику дорожнього руху про порядок проведення розслідування ДТП, щоб об'єктивно реагувати на дії співробітників поліції і слідства? По-перше, ви не зобов'язані визнавати свою провину, навіть якщо на цьому наполягають співробітники правоохоронних органів, інші учасники аварії і свідки. В процесі оформлення протоколу в нього заносяться показання всіх учасників, на ім'я винуватця виписується повідомлення про вчинення правопорушення. Якщо визнати провину на місці, то процес слідства і судового розгляду фактично зведеться до затвердження рішення вписаного в протокол. У нашій практиці часто зустрічаються випадки, коли водії обмовили себе, перебуваючи в стресовому стані, чим суттєво ускладнили процес їх захисту.

По-друге, за кожним фактом ДТП повинно проводитися розслідування. Як обвинувачений, так і потерпілі, мають право найняти адвоката, який представлятиме їхні інтереси під час слідства. Адвокат має право бути присутнім на слідчих заходах, вивчати свідчення, дивитися вилучені відеодокази і наполягати на проведення експертизи їх автентичності.

По-третє, якщо порушено кримінальну справу і обвинувачений утримується в слідчому ізоляторі, то адвокат має право на консультації з клієнтом без присутності третіх осіб. Це важливо, тому що за законом побачення тет-а-тет можуть заборонити навіть родичам, а ось адвокату таке право гарантоване законом.

По-четверте, найнятий адвокат має право проводити самостійне розслідування. Для цього він вивчає матеріали справи, проводить незалежні експертизи, самостійно веде пошук свідків і доказів, які потім долучаються до справи.

Незалежно від вашого статусу, ви маєте повне право захищати свої інтереси на стадії розслідування. Більше того, це необхідно робити, якщо ви хочете домогтися справедливості і довести свою невинність, або ж отримати справедливе відшкодування збитку.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок