Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Страхові виплати при ДТП в Україні

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 20:01

Якщо ви стали учасником дорожньої пригоди, то можете претендувати на відшкодування збитку. Розмір виплати залежить від виду транспортного поліса. Також в деяких випадках основоположним чинником є: винні ви чи ні.

Отже, при наявності поліса ОСЦПВ, у випадку, якщо ви невинні в події, виплати здійснюються в наступних розмірах. При нанесенні шкоди автомобілю фінансова допомога виплачується в розмірі до 50 000 гривень. Якщо було завдано шкоду вам і вашому здоров'ю, тоді сума становить до 100 000 гривень на кожного потерпілого. Варто відзначити, що страхова виплата обмежена законом і не може перевищувати максимальну суму.

Відмінність КАСКО від ОСЦПВ полягає в тому, що він забезпечує компенсацію збитку всім учасникам ДТП, а не тільки визнаним потерпілими. Навіть якщо аварія сталася з вашої вини, даний поліс дозволить компенсувати збиток, нанесений вашому транспортному засобу. Варто відзначити, що компанія в такому випадку здійснює ремонт автомобіля на базі СТО. Страховий тариф залежатиме від різновиду цього поліса. Ви можете придбати як повний страховий продукт, так і частковий, кожна компанія вносить свої правки в типовий договір.

Статистика показує, що страхові компанії в нашій країні не поспішають здійснювати виплати. Іноді навіть відмовляють у відшкодуванні збитку, занижуючи вартість запасних частин або ціну їх монтажу. Стандартною схемою зменшення виплат є відмова визнавати частину пошкоджень, як тих, що були нанесені автомобілю безпосередньо під час даної аварії.

Часто можна почути необґрунтовані відповіді: ваш фахівець хворіє, або вони переглядають справу. Може бути й так, що ваша компанія була оголошена банкрутом. У цих та інших ситуаціях вам допоможуть адвокати нашої компанії в Києві. Звертаючись до нас, ви будете впевнені, що розгляд справи завершиться з кращим результатом.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок