Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Судовий розгляд ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
30 Січень 2016, в 20:06

Судові розгляди по ДТП бувають двох типів:

  • Адміністративні. Винуватця аварії можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Такий процес проводитися, якщо в результаті події ніхто з його учасників серйозно не постраждав.
  • Кримінальні. Якщо в результаті ДТП, хоча б одна людина отримала важкі тілесні ушкодження, або хтось загинув.

Адміністративні справи, як правило, проходять за спрощеною процедурою. Звичайно розглядаються тільки докази, зібрані під час оформлення аварії, а також акти технічних і медичних експертиз. Якщо вина одного з учасників доведена, то суд приймає рішення про притягнення його до адміністративної відповідальності та виносить відповідну постанову. Якщо підозрюваний не визнає свою провину, а первинних доказів недостатньо, тоді можуть бути заслухані свідки і вивчені матеріали відеозаписів.

Кримінальні справи проходять за більш складною процедурою, адже за законом передбачена відповідальність від 3 до 10 років позбавлення волі. За часом процес тягнеться значно довше, ніж в адміністративній справі. Усі докази ретельно вивчаються, проводяться експертизи їх достовірності, заслуховують всіх свідків. Суд може призначити додаткові слідчі дії.

В обох випадках потерпілі та обвинувачені мають право захищати себе самостійно або вдавшись до допомоги адвоката. Можна подавати скарги і клопотання, рішення суду можна оскаржити у встановленому законом порядку. Отримати компенсацію зі страхової компанії відповідача або безпосередньо з нього неможливо без постанови суду, в якому його визнають винним і притягають до відповідальності. Питання компенсації збитку можуть розглядатися паралельно або в рамках окремого провадження.

Наші адвокати готові представити ваші інтереси в суді, незалежно від вашої ролі в ситуації яка склалась. Просто зверніться за консультацією, і ми знайдемо спосіб вам допомогти.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок