Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Відповідальність при ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
31 Січень 2016, в 16:16

Учасники ДТП можуть бути притягнуті до одного з трьох видів відповідальності, якщо визнають свою провину або вона буде встановлена ​​в судовому порядку.

Під громадянською відповідальністю розуміють компенсацію винуватцем ДТП матеріальної, моральної і фізичної шкоди всім учасникам аварії. У більшості випадків відшкодування збитку проходить через страхову компанію, тому в країні діє закон який зобов'язує страхувати відповідальність водіїв. Якщо громадянин не визнаний винним в аварії, то його страхова має підстави відмовитися від виплат. Також законом встановлено максимальна сума такої компенсації, все що понад, слід стягнути з винуватця в судовому порядку.

Крім компенсації збитку між учасниками ДТП, винуватець зобов'язаний понести відповідальність перед державою. У кращому випадку це буде адміністративне покарання, оформлене як штраф. До речі зараз в Україні ввели норму, за якою штраф, виплачений у найближчі дні після накладення, зменшується в два рази. Але в цьому списку є й більш серйозні порушення, такі як позбавлення прав на 3 роки, а також присудження виправних робіт. До адміністративної відповідальності притягують, коли ніхто з учасників не отримав тяжких тілесних ушкоджень.

У випадках, коли ДТП спричинило смертельні наслідки або хтось із його учасників отримав тяжкі тілесні ушкодження, винуватця притягують до кримінальної відповідальності. За чинним законодавством свободу громадянина можуть обмежити на 3-10 років. Розслідування таких справ, як і судовий розгляд, проводитися з особливою ретельністю. Варто відзначити, що за відсутності обтяжливих обставин і кваліфікованої адвокатської допомоги цілком реально домогтися умовного терміну.

Наша компанія має великий досвід розслідування і розгляду в суді справ з будь-яким типом відповідальності. Ми готові надати вам кваліфіковану допомогу на будь-якій стадії процесу, навіть після винесення судом небажаного рішення.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок