Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Виїзд адвоката на місце ДТП

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
26 Січень 2016, в 15:34

Прибуття адвоката по ДТП на місце події це нормальна практика не тільки в Європі, але і в Україні. Люди, які нею нехтують, ризикують поставити себе в невигідне становище, що в подальшому може суттєво зашкодити в ході розслідування ДТП і судового розгляду.

Як викликати юриста? В ідеальному варіанті візитка такого фахівця повинна перебувати у вашому портмоне, або його номер внесений в пам'ять мобільного телефону. Якщо цей випадок не про вас, але ви є нашим клієнтом, тоді зателефонуйте закріпленому за вами співробітнику, і він проведе первинну консультацію, а також організовує приїзд фахівця на місце події. Не варто забувати і про мобільний інтернет, з його допомогою можна швидко відшукати контактні телефони нашої компанії, а решту роботи зробить консультант.

Яку роботу виконує юрист на місці скоєння ДТП? Обов'язки юриста на місці події можна розділити таким чином:

  • Допомога клієнту. Спеціаліст оцінить сформовану ситуацію. Розповість як саме поводитися з представниками поліції. Надасть моральну підтримку, проконтролює, щоб права клієнта не порушували. Порекомендує, чи варто погоджуватися на проходження медичного огляду.
  • Контроль над роботою співробітників правоохоронних органів. Під час судового розгляду основними доказами будуть складений поліцейськими протокол і схема ДТП. Адвокат повинен проконтролювати, щоб ці документи були складені правильно і не порушували інтереси клієнта.
  • Підготовка до подальшого розслідування. У нашій практиці часто зустрічаються ситуації, коли відстояти інтереси клієнта можна тільки в суді. Тому адвокат ще на місці ДТП почне збирати докази для проведення незалежного розслідування, а також для відшкодування збитку у страховій або через суд.

Результат розслідування і судового розгляду по ДТП багато в чому залежить від своєчасної юридичної допомоги. Тому заручитися підтримкою професіоналів рекомендується якомога раніше.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок