Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Податкові спори

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
19 Лютий 2016, в 11:26

У кодексі адміністративного судочинства України, статті 6 прописано, що всі платники податків можуть звернутися в судові інстанції у випадках, коли дія або бездіяльність органів податкової поліції зазіхають на його правові та громадянські свободи, а також особистісні інтереси.

Стаття 56 Податкового кодексу України говорить, що рішення і постанови, прийняті органами контролю можуть бути оскаржені в адміністративному суді. Займатися податковими спорами досить болісно і клопітно, але бувають випадки, коли це необхідність. Щоб грамотно сформулювати обвинувачення за фактом дій працівника податкової служби потрібно витратити купу часу і сил, і володіти специфічними знаннями. Довести свою правоту самостійно в принципі можливо, але для цього необхідно вміння розбиратися в тонкощах нормативної документації, яка регулюють робочий процес і відносини з податковими службами.

Для того щоб полегшити цю справу логічно звернутися до професіоналів, які візьмуть левову частину роботи на себе, допоможуть розібратися в незрозумілих і слизьких моментах і завжди будуть поруч для вичерпних консультацій з нагальних питань. Наша юридична компанія якраз надає подібні послуги в Києві.
З початку, здається, що вирішення суперечки краще проводити в суді, але це не так. Правильним рішенням є проведення розгляду у вищих податкових органах. Це значно скоротить час вирішення питання.

При наявності достатньої доказової бази юристи, що спеціалізуються на веденні арбітражних справ з податковими службами з легкістю розроблять дієвий план дій. Свою правоту найрозумніше захищати з юристом високого рівня.
Існують два варіанти оскарження рішень органів податкового контролю:

  • звернутися до податкових органів, що стоять на більш високому рівні;
  • звернутися безпосередньо до судових інстанцій.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок