Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Зміна видів діяльності КВЕД

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
16 Лютий 2016, в 20:49

При створенні нової юридичної особи, незалежно від обраної форми та виду діяльності, неможливо розминутися з КВЕД. Всі дані, що стосуються виду діяльності, заносяться загальнодержавним реєстратором до Єдиного реєстру і вказуються в персональній довідці статистики.

Не можна забувати, що проводити свою діяльність фізичної або юридичної особи, підприємець зобов'язаний відповідно з обраним видом діяльності. Нагляд за виконання цього правила здійснює податкова поліція. Юридичні особи зобов'язані прописувати свій обраний вид діяльності в актуальному статуті фірми або підприємства.

1.01.2012 на всій території України в цілому та Київській області зокрема вступив в силу КВЕД 2012, який повністю відповідає всім європейським стандартам, а також зобов'язує вносити певні зміни:

  1. Список документів для заміни ідентифікаційних кодів юр. осіб: попередня статистична довідка, яка буде замінена на нову; реєстраційну карту за формою 4; довіреність в двох примірниках.
  2. Перелік документів для заміни ідентифікаційних кодів фіз. осіб: державна реєстрація; попередня статистична довідка, яка буде замінена на нову; реєстраційну карту за формою 11; довіреність в двох примірниках.

Зміна кодів економічної діяльності необхідні для таких цілей:

  • приведення документації у відповідний вигляд, слідуючи чинним законодавчим актам і законам України;
  • надання всіх необхідних даних в контролюючі органи податкової інспекції для вироблення способу відповідного способу оподаткування;
  • надання інформації і даних в органи видачі ліцензій і дозволів на здійснення певного виду діяльності.

Наша компанія професіоналів займається якраз таким родом послуг. Якщо Ваш вибір в надійності і впевненості в завтрашньому дні, то зупиніть свій вибір на нашому адвокатському бюро.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок