Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Реєстрація змін: зміна керівника, особистої інформації та ін.

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
25 Лютий 2016, в 01:49

У процесі роботи будь-якої фірми може змінюватися інформація, яка не має відношення до установчої документації. До такої прийнято відносити:

  • Зміна керівника.
  • Зміна особистої інформації про керівника (зміна прізвища, прописки та ін.).
  • Зміна типу робочої діяльності (зі списку тих, які вказані в статуті).

Щоб зареєструвати ці зміни потрібно подати рішення уповноваженого органу (наприклад, загальних зборів засновників) або розпорядчий акт (постанова) уповноваженої особи.

Варто відзначити, що на виконанні реєстрації змін у реєстратора процес не завершується. Численні перераховані зміни потрібно зареєструвати в податковій службі, а також в спеціальних органах статистики. Це дозволить отримати необхідні довідки:

  1. Довідка ЄДРПОУ.
  2. Довідка за формою 4 - ОПП.

Незважаючи на те, що процес реєстрації змін здається вельми простим, на практиці все виявляється інакше. Дана процедура забирає досить багато вільного часу. Крім того, у багатьох державних установах, органах статистики, податкової інспекції тощо. Вона проводиться в строго певні дні. Та й час прийому для подачі документації встановлюється на один день, а для їх видачі - інший.

Саме тому наше адвокатське бюро в Києві пропонує вам свої послуги. Ми готові допомогти кожному клієнту з реєстрацією змін. Співробітники нашої фірми підготують необхідні документи, зареєструють зміни і отримають готову документацію. Ми позбавимо вас від необхідності стояти в черзі, витрачати свої фізичні сили і вільний час. Для цього достатньо зв'язатися з нами за контактним телефоном, вказаним на сайті.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок