Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Розробка статуту

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
25 Лютий 2016, в 01:45

Статут - це документ, що визначає принципи, відповідно до якого буде здійснюватися діяльність фірми. Він необхідний для реєстрації, а також задає порядок відносин між окремими учасниками. У ньому вказуються варіанти входу/виходу учасників товариства, а також процедури на випадок смерті будь-якого учасника (відповідно до законодавства України право на участь в ТОВ не передається в порядку спадкування). Природно, якщо фірма створюється декількома засновниками, то потрібно ретельно і в найменших деталях розписати процедуру поділу доходів між ними.

Якісно створений статут зобов'язаний передбачати можливі розгалуження в діяльності організації, збільшення списку цілей і поставлених завдань і т.п. Звичайно, засновники можуть використовувати стандартні документи. У них містяться найважливіші положення. Однак такий статут не можна назвати оптимальним. Він не дозволяє передбачити численні нюанси, пов'язані із здійсненням господарської діяльності.

Саме тому рекомендується замовляти розробку статуту у професіоналів. Вони допоможуть передбачити будь-які дрібниці і можливі ситуації, з якими можуть зіткнутися учасники товариства.

Щоб замовити розробку статуту в Києві, ви можете звернутися за допомогою в наше адвокатське агентство. Багатий досвід і високий рівень професіоналізму наших юристів допоможе вам отримати якісний статут, створений в суворій відповідності до законодавства. У його розробці ми врахуємо не тільки особливості господарської діяльності товариства, а й будь-які побажання і переваги клієнта.

Для отримання детальної інформації ви можете зв'язатися з юристами по одному із зазначених контактних телефонів.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок