Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
info@kurchin.com.ua

+38 (097) 856 07 07, +38 (095) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Розробка установчих документів

аватар пользователя Курчин
Курчин та партнери
25 Лютий 2016, в 01:43

Однією з найбільш складних і відповідальних стадій формування юридичної особи вважається розробка установчої документації. Йдеться про документи, відповідно до яких організація зможе діяти в якості суб'єкта права. Їх зміст регулюється кількома статтями (4, 37, 51, 65, 67 і 76) Закону України «Про господарські товариства».

До установчої документації будь-якої фірми, в першу чергу, відноситься статут. Підготовка до процедури реєстрації компанії починається саме з його розробки. Крім того, до її складу може входити:

  • Установчий договір. Він необхідний в ситуації, якщо кількість засновників налічує більше двох осіб.
  • Заява засновника або його уповноваженої особи для державної реєстрації.

Важливо, щоб всі документи були складені грамотно і з урахуванням всіх вимог чинного законодавства. В іншому випадку є ймовірність, що установчі документи, як і будь-які угоди, здійснені юридичною особою, будуть вважатися недійсними.

Таким чином, розробка установчих документів - це відповідальне завдання, яка повинна виконуватися кваліфікованими юристами. Тільки досвідчені і грамотні фахівці зможуть врахувати численні нюанси і «підводні камені» тієї сфери, в якій планує здійснювати свою діяльність конкретна юридична особа.

Наше адвокатське бюро в Києві пропонує можливість скористатися послугами з розробки установчої документації. Досвідчені юристи виконають цю роботу в максимально стислі терміни і врахують будь-які побажання клієнтів. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте кваліфіковані консультації про те, як вибрати оптимальну форму юридичної особи, систему оподаткування тощо.

Потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста?
Збережіть собі час - задайте питання йому

Замовити зворотній дзвінок
Оценка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Комментарии

chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet philippe model outlet woolrich outlet woolrich outlet peuterey outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet max maillot max maillot max maillot max maillot max maillot hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online hogan outlet online
Заказать звонок