Пн-Пт з 9:00 до 18:00
м.Київ, Печерський р-н., Кловський узвіз, 14/24
Замовити дзвінок
Всі послуги
Курчин и партнеры

«Курчин і Партнери» - команда висококваліфікованих адвокатів та досвідчених юристів

Наші професіонали в усіх сферах юриспруденції здатні швидко та ефективно реагувати на запити клієнтів і повністю задовольняти їх потреби в комплексному юридичному обслуговуванні.

Консультація адвоката

Адвокат Київ «Курчин і Партнери»

Ласкаво просимо на веб-портал Адвакатського об`єднання «Курчин і Партнери». Компанія надає широкий спектр юридичних та адвокатських послуг в Києві. Наш штат сформований з кращих фахівців столиці. Серед партнерів фірми члени Союзу юристів України, кандидати юридичних наук, фахівці з досвідом роботи в правоохоронних органах, банківській сфері та податковій службі.

У своїй роботі ми дотримуємося принципу верховенства права і готові захищати інтереси клієнта незважаючи ні на що. Краще тому підтвердження - перемога нашого партнера Потій Ірини Дмитрівни в справі Свято-Успенської Святогорської Лаври проти чинного на той момент депутата ВР України.

НАШІ ПОСЛУГИ

Наша юридична фірма в Києві і області надає послуги фізичним та юридичним особам. Ми спеціалізуємося на:

 • цивільно-господарському та адміністративному праві;
 • кримінальному праві;
 • захист в разі дорожньо-транспортних пригод;
 • юридичні послуги для бізнесу;
 • сімейному праві;
 • банківське право;
 • земельному праві;
 • питаннях, пов'язаних з будівництвом;
 • зовнішній рекламі.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Уклад сучасного життя кожної людини має на увазі постійне проходження моральним і етичним нормам, які диктуються громадянським суспільством. Це породжує появи величезної кількості різних законів і правил, яких необхідно дотримуватися як при простому спілкуванні з оточуючими людьми, так і при веденні того чи іншого бізнесу. Без спеціальної освіти буває досить складно запам'ятати всі потрібні закони і нормативи, не кажучи вже про те, щоб постійно користуватися ними у відповідній ситуації. Саме з цієї причини багато клієнтів і звертаються в компанію «Курчин і Партнери» за кваліфікованою юридичною підтримкою, адже вона може знадобитися в найнесподіваніший момент. Практично цілодобова підтримка забезпечує клієнтів правовим захистом в будь-якій точці міста Київ або ж за його межами в режимі телефонної розмови. За рахунок великого досвіду професіоналів компанії, ми можемо запропонувати послуги адвокат Київ, як приватним особам, так і величезним фірмам або підприємствам, широко відомим на ринку. У всякому разі, з нашою допомогою, клієнт зможе досягти поставлених перед собою завдань і розраховувати на допомогу у всіх юридичних і правових питаннях, з якими тільки можна зіткнутися на території нашої країни. Спектр послуг, що надаються досить широкий і передбачає, як поодинокі консультації, так і повноцінне юридичний супровід на весь період господарської діяльності.

Варто відзначити, що в активі компанії знаходиться весь необхідний для повноцінної роботи набір ліцензій. Але найголовнішою перевагою є величезний практичний багаж задіяних фахівців, здатних на найвищому професійному рівні представляти клієнтів в прокуратурі, державних структурах, судах всіх інстанцій і так далі. Без зайвих перебільшень можна сказати, що для юридичної компанії «Курчин і Партнери» практично немає завдань не під силу. При цьому завжди переслідується мета повністю відстояти порушені права і свободи клієнта. Формула успіху при спілкуванні з представниками прокуратури або внутрішніх органів досить проста, достатньо всього лише діяти в правовому полі. Це дозволить використовувати чинне законодавство в ролі помічника при вирішенні різних ситуацій, що склалися.

Звертаючись до нас, клієнти завжди можуть бути впевнені в допомозі та захисті своїх інтересів, прав і свобод навіть у найскладніших судових розглядах. Одним з пріоритетних векторів діяльності компанії є підтримка підприємців при веденні різного бізнесу, незалежно від того, чи стосується вона до розряду малого, середнього або великого. Законність і інтереси наших клієнтів завжди стоять на чолі кута.

СУПРОВІД БІЗНЕСУ

Окремо варто відзначити надання юридичних послуг для бізнесу. Ця сфера починається з правового аудиту правовстановлюючих документів і закінчується повним супроводом всіх видів діяльності підприємства.

Така співпраця між підприємцями і адвокатами ставати популярнішими з кожним днем. По-перше, це вигідно, адже витративши менше ніж на одного штатного юриста, заручається підтримкою цілої компанії. По-друге, це безпечно і надійно. Ми захистимо ваші інтереси від шахраїв, претензій з боку місцевої влади і контролюючих органів, проконтролюємо законність і безпеку всіх операцій, відстоїмо інтереси клієнтів в суді.

НАС ВИБИРАЮТЬ ТОМУ ЩО

У штаті адвокатського бюро «Курчин і Партнери» кращі адвокати Києва різного профілю. Клієнти нашого адвокатського бюро в Києві можуть розраховувати на:

 1. Конфіденційність. Вся інформація, яку ми отримуємо від наймачів або встановлюємо в рамках своєї діяльності, захищена законом про адвокатську таємницю.
 2. Оперативність і доступність. Фахівці, які займаються вашою справою, будуть на зв'язку постійно в будь-який час дня і ночі, без вихідних і свят.
 3. Розумні ціни. Ми беремо оплату тільки за виконану роботу, тобто за конкретні дії.
 4. Позитивний результат. Ми не даємо порожніх обіцянок, кожна ситуація проходить детальну оцінку і клієнтові пропонуються можливі варіанти її вирішення. Якщо угода досягнута, ми не відступимо, поки не виконаємо взяті на себе зобов'язання.

ЯК ЗНАЙТИ АДВОКАТА, ЮРИСТА КИЇВ В ПОТРІБНІЙ СФЕРІ?

Насправді досить слідувати декільком простим радам і бажаний результат не змусить себе чекати, а також збереже час, нерви і наявні грошові знаки. В першу чергу необхідно всіляко уникати фірми, які пророкують гарантовано отримати стовідсотково позитивний результат, при цьому ще навіть не ознайомившись з деталями майбутньої справи. Такі речі не можна гарантувати. Це повністю суперечить адвокатської етики, та й поняття «виграну справу» для кожного щодо і несе в собі різне смислове навантаження.

Якщо адвокат / юрист, навіть просто обмовився про можливість вирішити розглядається справа за допомогою дачі хабара, відразу відмовляйтеся від його послуг. В ідеалі це потрібно зробити надбанням громадськості і добитися анулювання юридичної ліцензії такого недобросовісного захисника. Так що корумпованість варто зарахувати до ознаками профанації і непрофесіоналізму.

Хорошим тоном при першій зустрічі буде уточнити місце навчання свого майбутнього адвоката. Таким чином, можна відразу ж убити двох зайців. Юристи завжди пишаються своїм навчальним закладом і з задоволенням похвалитися ім. Якщо ж перед вами знаходиться шарлатан, то він почне викручуватися, або брехати, а вивести його на чисту воду не складно. Досить знайти в пошуковій системі відсканований випускний альбом того або іншого року. Звичайно, варто враховувати, що диплом іменитого вузу не означає практичних знань, але це є своєрідним способом відсіяти гарантовано некомпетентних юристів. Але велика практика і успішно завершені судові процеси завжди залишалися ідеальним показниками професіоналізму і викликають довіру у потенційних клієнтів.

ЯК ЗНАЙТИ І ВИБРАТИ АДВОКАТА В КИЄВІ

Незалежно від конкретного часового періоду роботи професійна діяльність адвокатів в Києві дуже цінувалася і давала таким людям певну незалежність від різних оточуючих факторів. Причому для даної професії мало, просто володіти необхідним набором теоретичних знань. За великим рахунком, адвокатською професією потрібно буквально жити і розташовувати нетривіальними особистісними якостями, без яких практично неможливо успішно представляти свого клієнта в рамках різноманітних судових засідань. Все та ж всюдисуща практика говорить, що, тільки маючи колосальний досвід і знання, помножені на харизму, комунікабельність і феноменальну стійкість до стресових ситуацій можна досягати певних вершин у цій нелегкій професії.

Адвокат, за своєю робочою спеціалізації, є юристом, який надає правову підтримку приватним особам і цілим організаціям, захищаючи їх інтереси шляхом безпосередньої роботи в залі суду, представництва, або ж просто даючи важливі й доречні консультації. Йому завжди доводиться знаходити крихкий баланс між бурею людських пристрастей, проблемними ситуаціями і різними конфліктами. Причому він знаходиться в одному човні з суддями, прокурорами та присяжними, але на їхньому боці знаходиться влада, в, то час, як адвокат може спиратися, тільки на свій гострий розум, чинне законодавство і вміння аналізувати ситуацію, що склалася.

Не секрет, що в Києві існує вже усталеною коло адвокатів з чималим стажем роботи. На сьогоднішній день це досить велика кількість кваліфікованих людей, здатних якісно відстоювати інтереси своїх клієнтів навіть в найскладніших ситуаціях. Але потрібно розуміти, що далеко не всі вони можуть в потрібний момент опинитися в місті, або, ж приділити клієнтові потрібну кількість часу. Щоб убезпечити себе від подібних ситуацій ідеальним рішенням проблем буде підібрати для себе постійну юридичну компанію, якій можна довірити ведення всіх своїх справ.

Вибір повинен будуватися на сукупності великої кількості різноманітних факторів і суто суб'єктивних критеріях. У підсумку необхідно підібрати кандидата, повністю задовольняє всі виставлені вимоги. При безпосередньому підборі відповідного варіанту варто звернути увагу на наступні чинники.

В першу чергу враховувати рівень професіоналізму при простому консультуванні клієнта. Не секрет, що в цьому буде полягати основна функція будь-якого юриста, тому що більшості людей послуги адвоката в судовому залі можуть не знадобитися жодного разу за всю його життя. Це робить найпершу консультацію досить важливою подією, в рамках якого з великою ймовірністю вирішиться питання подальшої співпраці. І навіть якщо це не стане предметом обговорення, то стане зрозуміло на підсвідомому рівні. Клієнт при цьому повинен оцінити, наскільки комфортно йому спілкуватися з цим юристом. Адвокату ж слід показувати свої найкращі сторони і високі навички в роботі з документацією, оперированием чинними законодавчими нормами і так далі.

Якщо питання клієнта неможливо вирішити після першої консультації, то, швидше за все ця справа буде передана до суду. Це означає, що йому доведеться визначитися зі своїм захисником, що представляє його інтереси в залі судових засідань, всього лише за пару годин спілкування. Саме з цієї причини вкрай важливо спочатку будувати довірчі відносини і розуміти, що адвокат і клієнт є однією командою.

Для клієнта критично важливо залишатися об'єктивним в будь-якій ситуації і оцінювати інформацію, що подається адвокатом. Також йому не варто чекати приємних відповідей на поставлені запитання. Потрібно розуміти, що юрист неупереджено говорить мовою сухих фактів і не намагається образити, або ж надмірно обнадіяти співрозмовника. На тривалій дистанції це просто невигідно для нього, хоча трапляються різні, досить казусні ситуації. Але в цьому і полягає складність вибору, а саме в умінні відрізнити показуху від реального професіоналізму. В кінцевому підсумку клієнт сам вирішує, чи вигідно йому співпрацювати з обраним адвокатом або юридичної конторою, адже це не є чимось примусовим, а одна консультація адвоката київ ні до чого не зобов'язує. При виникненні будь-якого дискомфорту краще звернутися в будь-яку іншу фірму, так як співпраця через силу навряд чи призведе до бажаного успіху і позитивного вирішення ситуації, що склалася.

Очевидно, що у виборі адвоката необхідно враховувати територіальний фактор. Наприклад, якщо клієнт проживає в місті Київ, то не зовсім розумно шукати для себе захисника в Харкові і навпаки. Для деяких критичним навіть є район розташування головного офісу юридичної компанії. Швидше за все, це вже перебір, так як жертвувати якістю послуг, що надаються на догоду заощадженому часу, від хвилин до години, не зовсім обгрунтовано з точки зору доцільності і здорового глузду.

Безпосередньо професійний статус обраного адвоката грає далеко не останню роль при остаточному виборі. І це зовсім не дивно, адже про кваліфікацію юриста найкраще скажуть виграні в їхньому провадженні. Та й перевірити це досить легко будь-якому клієнту. Природно потрібно уточнити, чи має обрана компанія необхідним для роботи на території країни сертифікатом. Перевірити його справжність можна всього за пару кліків в державному реєстрі. Сьогодні, для отримання доступу до нього, досить виходу у всесвітню мережу. Це дає можливість перевірити справжність навіть під час розмови, не привертаючи при цьому ніякої уваги. Варто сказати, що шарлатанство в даній сфері діяльності зустрічається досить часто. Причина цього тільки одна, а саме той факт, що люди просто не цікавляться деталями, і не перевіряють навіть лежать на поверхні слова. У всіх західних країнах адвокат є синонімом слова «захисник» і це не випадково. Тому при виборі юриста клієнт вибирає свого захисника і представника. І до цього питання слід підходити з максимальною відповідальністю, так як результати допущеної помилки можуть не порадувати.

ЯК ВИБРАТИ МІЖ ЮРИСТОМ І АДВОКАТОМ В КИЄВІ. ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЬ?

Занадто великий на сьогоднішній день відсоток клієнтів не розуміють різниці між поняттями «адвокат» і «юрист». Пов'язано це із загальним рівнем знань юридичних тонкощів. Адвокатом не може стати перший зустрічний випускник юридичного факультету. Щоб отримати таке звання необхідно мати мінімум два роки роботи в своїй спеціальності, без винятків. Це дає допуск до іспиту, на підставі якого і встановлюється кваліфікаційний рівень спеціаліста, а також його загальна придатність до професії. Якщо тестування було здано з позитивним результатом, тоді свіжоспечений адвокат приймає спеціальну присягу.

Тільки після цього він отримають свідоцтво, що дають право займатися адвокатською діяльністю на території України, відстоюючи інтереси громадян в рамках проходять судових засідань. Без цього документа отримати доступ до подібної діяльності просто неможливо. Правда чинне законодавство тепер дозволяє вибрати в якості свого представника в суді навіть людини, що не має юридичної освіти. Але якість і результат подібних послуг виразно викликає сумнів, особливо в професійних колах. Та й практика показує, що звертатися краще до справжніх фахівців своєї справи.

Варто зазначити, що вкрай небажано довіряти свій захист в судових інстанціях так званим юристам-підприємцям. Пов'язано це з тим, що рівень їх знань і практичного досвіду залишає бажати кращого. А основна їх мета полягає виключно в отриманні заробітку. Це може привести до усвідомленого затягування процесу, але ніяк не до позитивного його вирішення. Такі «фахівці» не проходили іспиту на придатність до професії, не мають сертифікату, що дозволяє ведення подібної діяльності і так далі. Через те, що клієнти добровільно призначають їх на роль своїх представників, таких людей навіть не можна притягнути до відповідальності, адже некомпетентність, навіть злочинна, не прописана ні в кримінальному, ні в цивільному кодексі.

ДОПОМОГА АДВОКАТА КИЇВ. ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Роки успішної адвокатської практики та участі в розгляді найрізноманітніших справ, принесли величезний багаж практичного досвіду, який дозволяє захищати інтереси клієнта в судах загальної юрисдикції, цивільних судових установах і так далі. Крім того, наші фахівці вміють плідно працювати з представниками прокуратури, органами досудового дізнання та представниками силових структур. При цьому використовуються самі передові знання та прийоми, грамотне використання яких дозволяє завжди досягати позитивного результату і з честю відстоювати інтереси клієнта. Досвід і знання дозволяють бачити навіть найнезначніші, на перший погляд, дрібниці, здатні кардинально перевернути ситуацію в нашу користь. Основою для досягнення поставлених завдань є проведення правильного аналізу правової ситуації і психологічного стану опонента. Це дає можливість сформувати чітку позицію в справі, що розглядається, і відстоювати точку зору клієнта до досягнення бажаного результату. Практика, що включає в себе сотні виграних справ, показує, що компанія «Курчин і Партнери» має величезну перевагу над усіма конкурентами в питаннях компетенції й професіоналізму.

Насправді допомога адвоката (Київ) буде не зайвим всім громадянам, так як в сучасному житті можна дуже несподівано зіткнутися з різними спірними питаннями, які потребують розгляду в кримінальній або цивільній судовій інстанції. Не можна сказати, що звичайної людини буквально на кожному кроці на них чекають неприємності юридичного характеру. Можна прожити все життя і жодного разу не відвідати судового засідання. Але, в той же час, не можна перебувати в дозвільному запереченні реальності і сподіватися на щасливу випадковість. Найбільш правильним і в підсумку вигідним рішенням стане заручитися постійною юридичною підтримкою адвоката в Києві і якщо не користуватися її безпосередніми послугами, то хоча б періодично отримувати професійні консультації. Ці знання безумовно зможуть допомогти уникнути великої кількості неприємностей, викликаних незнанням законів і власних прав. Практика показує, що знаючи що робити в тій чи іншій ситуації, або ж спираючись на особистого юриста, можна кардинально змінити своє життя в кращу сторону і на багато швидше досягти поставлених перед собою цілей і завдань.

За своєю суттю адвокатські послуги полягають в представництві свого клієнта і надання йому юридичної допомоги при розгляді кримінальних або цивільних справ, відстоювання інтересів клієнта в рамках судового розгляду, кримінального або адміністративного розслідування, справ під юрисдикцією арбітражного суду і так далі. При цьому він ніяк не пов'язаний загальною думкою з учасниками судового процесу, не перебуває під їх безпосереднім впливом і оперує виключно фактичної доказовою базою, не дозволяючи собі порожніх і необґрунтованих звинувачень. Позиція захисту або нападу будується виключно на достовірної та перевіреної інформації, яка грає вирішальну роль в розгляді будь-якої справи. За великим рахунком без неї практично неможливо добитися позитивного для клієнта результату. Саме в тому, щоб розглянути її серед купи даних, і полягає майстерність справжнього адвоката.

Цим спектр надаваних послуг не обмежується. Адвокат Київ може знадобитися при розгляді досить делікатної справи, а саме при розгляді шлюборозлучного процесу. Наприклад, фахівці «Курчин і Партнери» зможуть допомогти вирішити суперечку з приводу проживання дітей, призначення опікунства, позбавлення батьківських прав, визначення суми щомісячних аліментних виплат і так далі. Без дійсно досвідченого представника вирішити подібне питання на свою користь буває дуже і дуже складно. Також юрист стане в нагоді при формуванні та укладанні шлюбного договору, дуже популярного у молодят на сьогоднішній день. Деякі пари роблять це формально, інші ж хочуть ретельно прописати кожен окремо взятий пункт.

Наша країна потроху йде до Європи, а значить, наявність постійного сімейного юриста стає звичною нормою. Це досить поширена практика, так як люди починають активно замислюватися про дотримання своїх прав і свобод, закріплених за ними в чинній конституції. За великим рахунком юрист сприймається як особистий лікар, потроху стаючи ще одним членом сім'ї, якому довіряють свої проблеми, що знаходяться в правовій площині. Це дуже зручно, так як виходить, що одна людина займається всіма справами сім'ї, починаючи шлюбними договорами або підтримкою у підприємницькій діяльності та закінчуючи питаннями отримання спадщини. При цьому всі укладені договори ретельно перевіряються, страхуючи тим самим клієнта від різних неприємностей, пов'язаних із взяттям на себе зайвих зобов'язань.

Первинна і базова послуга, яку отримує клієнт при першій зустрічі, полягає в консультації, щодо якогось випадку, що вимагає уваги. При цьому як замовник послуг, так і юрист, дають один одному об'єктивну оцінку. На основі первинної консультації клієнтом і приймається остаточне рішення, що стосується продовження співпраці. Варто відзначити, що по ряду причин адвокат теж може відмовитися вести справу клієнта. Це буде наслідком певних правових або етичних міркувань. Правда всі потенційні клієнти зазвичай повертаються, так як досить невеликого розмови для того, щоб переконається в професіоналізмі наших фахівців. Особливо це помітно, якщо людина вже звертався в конкуруючі контори і йому є з чим порівнювати.

ЦІНА АДВОКАТСЬКИХ ПОСЛУГ

Адвокатські послуги компанією «Курчин і Партнери» надаються в трьох варіантах оплати. А саме фіксована ставка, оплата по годинах і виплата обумовленого гонорару в разі успішного завершення процесу. Отже, ціна роботи адвоката в Києві буде залежати від вибору способів оплати, розглянемо їх більш детально, щоб кожен клієнт зміг визначити відповідний.

Фіксована ціна чітко регламентує вартість тієї чи іншої юридичної послуги, що надається компанією. Після того, як клієнт і адвокат підписують всі потрібні папери, ця вартість вже не змінюється. Варто відзначити, що фіксована ставка застосовується в практиці досить рідко, так як виділити якісь шаблонні справи з абсолютно однаковою вартістю досить складно. Найчастіше вона використовується при консультаціях і аналітичної оцінки справи. Також певну плату доведеться заплатити за виїзд адвоката на місце, відновлення втраченої документації. Уніфікований розмір гонорару застосовується і при розгляді справ кримінального характеру.

Потрібно чітко розуміти, що в поняття фіксованої вартості входить не тільки безпосередня робота адвоката в Києві, але враховуються і можливі ризики, витрати і так далі. Такий спосіб оплати передбачає внесення клієнтом певної заставної суми, залежно від конкретно взятої ситуації це може бути або 100% відразу, або ж поділ на аванс і остаточну виплату. Це призводить до того, що далеко не всі клієнти вважають такий підхід до оплати послуг прийнятним, тобто підходить він далеко не всім. Пов'язано це з тим, що доводиться відразу ж, ще до початку розгляду справи, викладати досить таки кругленьку суму.

Оплата по годинам роботи ділиться на кілька схожих підвидів. Такий вид застосовується при аналізі справи підвищеної складності, складання необхідної документації, виїзду адвоката і так далі. Годинами, витраченими на аналітику, вважається час, який треба було адвокату на вивчення доступних матеріалів за поточним справі, вироблення практичної тактики і стратегії побудови позицій по даній справі. Також до цього ставиться час, який знадобився на пошук аналогічної справи в юридичній практиці і його зіставлення з перебувають в роботі справою. Природно, реальну фіксацію організувати дуже важко і клієнтові потрібно буде повірити своєму адвокату на слово. Він, звичайно ж, може і відмовитися, але позитивний результат завершеного судового процесу стане кращим доказом виконаної роботи. Відносно оплати за виїзд адвоката, то вона розраховується за двома формулами, або оцінка буде проводитися за витраченим годинах, або ж по так званим судодням. Кількість судодней дорівнює кількості днів, необхідних на розгляд справи.

Оплата в разі успішного завершення справи, що розглядається є прекрасною мотивацією для адвоката. Зазвичай така форма оплати використовується в справах, яким присвоєно рейтинг особливо складних. Можна розцінювати її своєрідним еквівалентом горезвісної «доплати за шкідливість». В інших випадках такий варіант застосовується настільки рідко, що про це навіть не варто згадувати. Взагалі існує наступний, досить поширений, механізм виплати гонорару. Полягає він у тому, що клієнт вносить його як заставу, попередньо уклавши з адвокатом договір, що містить детальний опис умов, за досягнення яких вся сума переходить в його особисте користування. При цьому якщо ці умови не виконуються в повному обсязі, то тоді юрист зобов'язується повернути грошові кошти своєму клієнтові. Це є чудовою мотивацією навіть на підсвідомому рівні, адже юрист чітко розуміє рівень оплати своєї роботи. Насправді, це дуже сильно допомагає професіоналам, досконально знайомим із законодавчою системою, стимулюючи їх чуття і надихаючи на нестандартні, але дієві рішення поставлених завдань. Такий стан складно передати слова, його можна або перенести самостійно, або ж спостерігати за людиною і його діями з боку. Самим найближчим прикладом або аналогією можна назвати роботу визнаного художника, якого відвідала муза.

У великій юридичній практиці виділяється досить велика кількість справ, на остаточний результат яких впливав гонорар, а точніше його заявлений розмір. Якщо зіставити цю обставину і детально проаналізувати рішення і кроки, що робляться адвокатами, можна виділити загальну тенденцію. Полягає вона в тому, що такий вид виплати гонорару змушує їх приймати нетривіальні рішення і, довірившись своїй підсвідомості, вигравати навіть найбезнадійніші справи. При цьому більшість з них проходили як по годинах, при тому, що фінальний результат, за всіма законами логіки, мав бути зовсім іншим. Причому це не є якимось винятком з правил. Багато клієнтів це вже помітили і почали практикувати виключно даний спосіб оплати наданих юридичних послуг. Природно, це не означає, що адвокат буде викладатися на сто відсотків тільки при такій оплаті. Але його коефіцієнт корисної дії буде набагато вище, хоча він цього, швидше за все, навіть не усвідомлює.

Вопросы и ответы

Які послуги ви надаєте?

Наша юридична фірма в Києві і області надає послуги фізичним та юридичним особам. Ми спеціалізуємося на: цивільно-господарському та адміністративному праві; кримінальному праві; захисту в разі дорожньо-транспортних пригод; юридичні послуги для бізнесу; сімейному праві; банківське право; земельному праві; питаннях, пов'язаних з будівництвом; зовнішній рекламі.

Чому варто вибрати "Курчин і Партнери"?

Ми піклуємося про результат і конфіденційності. Завжди в доступі і оперативно реагуємо на зміну обставин.

Де ви знаходитеся і як з вами зв'язатися?

Ми розташовані: Україна, м.Київ, Печерський р-н., Кловський узвіз 14/24. Наші основні контакти: +38 (097) 856 07 07; +38 (044) 357 77 00.