Вартість консультації адвоката в Києві. Від чого залежить?

На сьогоднішній день послуга надання консультації адвокатом вельми популярна і часто позбавляє клієнта від зайвих переживань, а при зверненні з проблемою заздалегідь - економить час, сили і гроші.

При цьому, важливо розуміти, що на сьогоднішній день в Україні немає фіксованої ціни на дану послугу, оскільки вартість визначається багатьма факторами такими як попит в конкретному напрямку консультацій, досвід, тематика необхідної консультації, її тривалість (звичайно домовляються заздалегідь; також може бути обумовлено максимальне час консультації за певну ціну), кількість юристів задіяних в консультації (бувають справи, які вимагають фахівців різної спеціалізації) та кількості документів які потрібно буде проаналізувати фахівця.

Звернувшись за послугою консультації до адвоката, Ви зможете захистити свої законні права та інтереси, будете підготовлені до можливих варіантів розвитку подій в тій чи іншій ситуації, будете знати можливі результати результату цікавить Вас справи, витративши при цьому мінімум своїх сил і часу. Таким чином, Ви отримуєте перевірену інформацію в простій і доступній формі, з надійним, відповідальним і індивідуальним підходом кваліфікованого фахівця.

Адвокатське об'єднання «Курчин і Партнери» (місто Київ) надає консультаційні послуги за наступними напрямками:

Усна консультаціяПисьмова консультаціяДопомога з позовною заявою
від 500 грнвід 1000 грнвід 3000 грн

Крім самої консультації адвокат може допомогти зі складанням позовних заяв, відгуків, апеляційних скарг, клопотань, звернень, скарг, різних видів договорів, з досудовим врегулюванням суперечок, представляти Ваші інтереси в суді і т. д.

Всі ці послуги мають індивідуальний характер і їх розцінка залежить від складності справи (з переліком всіх юридичних послуг можна ознайомитись на відповідній сторінці). При цьому, варто зазначити, що наші фахівці готові взятися за будь-яке Ваше запитання, сприяючи тому, щоб він вирішився як можна швидше і з користю для Вас.

Будемо раді вам допомогти нашими знаннями і досвідом.

Коментарі: 0