Адвокат по цивільних справах

Адвокат по цивільних справах

Практика в сфері цивільно-господарського та адміністративного права

Багато людей навіть не уявляють, яким чином щодня порушуються їх права, і не шукають професійної допомоги, поки ці дії не почнуть наносити шкоду їх гаманцю. Хочете приклад? Тоді просто загляньте у свої платіжки за комунальні послуги і спробуйте зрозуміти з якого «стелі» взято ці цифри. Спробуйте записатися на прийом в паспортний стіл і дізнаєтеся, що по запису черга розтяглася на три місяці. А як давно ви пробували укласти договір на обслуговування з Київенерго? Якщо вам тільки належить така процедура, то радимо займати черги з 7:00 і можливо тоді вам вдасться зайняти місце серед перших 50-ти осіб. І це лише ті приклади, де ваші інтереси ущемлені з боку держави, адже ще є фізичні та юридичні особи.

Практика в сфері цивільно-господарського та адміністративного права

Як показує наша практика, більшість відповідачів готові на укладення мирної угоди відразу після того, як дізнаються, що громадянин заручився підтримкою юридичної компанії. Отже, коли ж варто вдаватися до допомоги адвоката в цивільних справах:

  • Для складання процесуальних документів, наприклад скарг на дії комунальних служб або державних чиновників.
  • При необхідності отримати довідку, виписку, дозвіл та інші папери в держслужбах або органах місцевого самоврядування. Допомога юриста може полягати як у надання консультації, так і в спільному відвідуванні державних кабінетів.
  • При вирішенні спорів з фізичними і юридичними особами, наприклад пов'язаними з порушеннями прав споживачів. Також адвокат по цивільних справах допоможе врегулювати питання розподілу спадщини, боргових зобов'язань, порушення правил добросусідства, недотримання договірних зобов'язань і т. п.

Зверніть увагу, що спори пов'язані з розподілом майна між колишнім подружжям, аліментами, встановлення меж земельних ділянок, кредитами та ін, також можна вирішити, заручившись підтримкою наших юристів. Але це вже зовсім інші галузі права і за ним працюють фахівці з інших відділів компанії.

Представлення інтересів в цивільних справах

У процесі захисту інтересів наших клієнтів в судах Києва та Київської області, а також в інших інстанціях ми дотримуємося наступних принципів. По-перше, робота починається з детального аналізу ситуації, при необхідності ми проводимо консультації з позаштатними експертами. На підставі отриманих даних клієнту повідомляється, якими можуть бути результати судового розгляду, і він приймає рішення про початок цього процесу. По-друге, нашим основним завданням є не сам процес, а врегулювання конфліктної ситуації, яка стала його причиною. Тому ми завжди шукаємо варіанти для укладення вигідного мирової угоди, яка дозволить закрити питання без втрати часу на судові позови. Наші фахівці можуть запропонувати варіанти такої угоди і провести попередні переговори, але остаточне рішення буде приймати клієнт. По-третє, наш досвід в цивільному судочинстві дозволяє успішно представляти інтереси клієнтів в судах усіх інстанцій. Ми готові притягти до відповідальності, як окрема приватна особа, так і приватні або державні компанії, комунальні служби, чиновників і державні служби. Додатково до вимог, виставленим замовником, будуть додані матеріальні витрати на оплату послуг юридичної компанії.

Адвокатська допомога для розвитку бізнесу

Допомога в сфері цивільного права актуальна і для юридичних осіб. По-перше, це вирішення спорів за фактом відшкодування збитків або стягнення заборгованостей. Далеко не завжди співпраця з діловими партнерами проходить гладко, і часом тільки суд дозволяє розставити всі крапки над і. Також у ряді випадків після успішного завершення справи в суді, потрібно проконтролювати виконання його рішення. Для чого нашим юристам часто доводиться наносити візити в виконавчу службу, і навіть оформляти скарги на їх бездіяльність. Більшості таких проблем можна уникнути, якщо перед укладанням угоди проводити правову експертизу.

По-друге, будь-яка діяльність регулюється законодавчо. У відповідність з чинним законодавством повинен вестися весь документообіг підприємства, а це бухгалтерський облік, договори з контрагентами, документація, що встановлює право, договори оренди та купівлі-продажу, податкова звітність і т. д. Щоб проконтролювати цей процес, потрібні знання в різних областях права, а також в інших сферах. Тому надійніше всього буде замовити юридичний супровід діяльності фірми в компанії з достатнім штатом вузькоспеціалізованих професіоналів.

По-третє, наші адвокати допоможуть з процесами реорганізації бізнесу, від злиття до банкрутства. Все вірно, правильно проведена процедура банкрутства в багатьох випадках стає початком нового успішного справи. Наприклад, попередній керівник організації заробив стільки штрафних санкцій, що юридична особа ніколи не зможе їх погасити. У такій ситуації єдиний вихід це ліквідація юридичної особи через банкрутство і реєстрація нового суб'єкта.

Економічна доцільність адвокатських послуг

Співпрацю з компанією «Курчин і Партнери» це не тільки ефективне вирішення правових питань, але і отримання фінансової вигоди. Світова практика юридичного аутсорсингу доводить економічну доцільність таких дій. Просто спробуйте підрахувати витрати на утримання власного юридичного підрозділу з 3-4 осіб. А потім порівняйте цю суму з нашими розцінками, які рівнозначні витратам на 1-го кваліфікованого фахівця. Додайте сюди економію на робочому місці, яке не потрібно організовувати для віддалених фахівців.

Коментарі: 0