Консультація щодо укладення шлюбу

Ми вже давно прагнемо в Європу. Деякі її традиції і інститути вже досить міцно увійшли в наше повсякденне життя. Останнім часом дуже популярним явищем в інституті шлюбу і сім'ї став шлюбний контракт. Люди часто хочуть проконсультуватися з фахівцями перед тим, як зв'язати своє життя і, відповідно, майно, з іншою людиною.

Консультація адвоката до весілля

У практиці нашої юридичної компанії існують тисячі прикладів (і це тільки в Києві), коли в процесі розлучення люди починають ділити дітей і все нажите майно. Вони дуже шкодують про те, що свого часу не звернулися за консультацією до юристів. Адже обізнаний - значить озброєний. Тому, попередня консультація перед вступом у шлюб цілком могла б убезпечити їх від багатьох небажаних наслідків його розірвання. Причому, це обопільна думка і юристів і клієнтів.

Звичайно ж, все передбачити неможливо. Але на нашій юридичній консультації ми намагаємося максимально інформувати наших клієнтів про всі тонкощі, особливості та можливі наслідки. Ми навчимо вас правильно оформляти майно, розповімо, як підстрахувати себе від можливого позбавлення батьківських прав, допоможемо вникнути в усі нюанси усиновлення дітей від першого шлюбу, про аліментних зобов'язаннях і про багатьох інших (дуже важливих з юридичної точки зору) питаннях.

Ми знаємо про все це не з чуток. Адже теорія без практики - це тільки половина успіху. Тому наша юридична компанія не тільки надає громадянам якісні юридичні консультації, а й займається адвокатською практикою (в тому числі і в шлюборозлучних процесах з усіма наслідками, що випливають - розділом майна, позбавленням батьківських прав, аліментами і т.д.) На наших консультаціях ви також можете отримати вичерпну інформацію про правовий статус дітей після розлучення.

Шлюб - це добровільний союз двох людей. Але якими б романтичними були ваші стосунки, завжди краще себе підстрахувати. Можливо, інформація, яку ви отримаєте на нашій консультації, вам не знадобиться. Але все що, знаєш - за плечима не носиш. Тому такі пізнання, ніколи не будуть зайвими.

Детальніше про процедуру «Укладання шлюбу»

В першу чергу вкрай важливо сформувати чітке уявлення про те, чим же є шлюб. До шлюбних стосунків відносяться сімейні узи між чоловіком і жінкою, обов'язково зареєстровані в уповноважених органах державної влади. Якщо ж пара веде спільне проживання, але не оформила свої стосунки офіційно, то і шлюбом, з правової точки зору, такі відносини вважати не можна. А значить, відповідні права і обов'язки подружжя на них поширюватися не можуть. Але в юридичній практиці досить часто можна зустріти випадки, коли спливають питання спільного майна, нажитого до офіційного оформлення відносин. Варто зазначити, що релігійний обряд вінчання не може стати приводом для правового закріплення шлюбних відносин. Для цього ще потрібно закріпити свій новий статус цивільного стану в РАГСі. Природно, що на території України дозволено одночасно перебувати лише в одному шлюбі і укладати повторний союз, тільки після розірвання вже діючого.

Варто відзначити, що особам, які перебувають у родинних зв'язках по прямій лінії, в обов'язковому порядку буде відмовлено в реєстрації шлюбу. Тобто одруження між рідними братами і сестрами заборонена чинним законодавством. Це ж стосується і рідних і двоюрідних тіток, дядьків, племінників і племінниць. Правом на шлюб можуть розташовувати брати і сестри, усиновлені одним опікуном, але не мають кровних зв'язків. Але для цього необхідно отримати відповідне рішення уповноважених судових інстанцій.

В обов'язковому порядку обидві сторони, що беруть участь в реєстрації шлюбних відносин, зобов'язані сповістити свою другу половину про поточний стан здоров'я і можливу наявність невиліковних або хронічних захворювань. Для цього державними структурами створюються максимально сприятливі умови для проходження нареченими детального медичного обстеження. Всі отримані результати підпадають під розряд лікарської таємниці, і передаються виключно майбутньому подружжю. Якщо внаслідок приховування однією зі сторін своїх реальних статків здоров'я було завдано моральної або психологічної шкоди другій стороні сімейних відносин або їх нащадкам, тоді в судовому порядку шлюб може бути анульований.

До недійсних відносяться шлюбні узи, які укладені із людиною яка перебуває у іншому шлюбі. Також неприпустимими вважаються шлюби між прямими родичами і особами із загальними батьками. Подібні шлюби не можуть бути укладені в державних органах РАЦСу.

Якщо весілля не відбулося?

У сучасних реаліях досить часто можна зустрітися з необхідністю заздалегідь обумовити ступінь відповідальності кожного боку. Це означає, що у випадку відмови від наміченого одруження одна сторона, яка відмовляється від своїх початкових намірів, зобов'язується виплатити другій заздалегідь обумовлену компенсацію. Більш того, при раптовому відмову від реєстрації сімейних відносин буде необхідно покрити всі витрати на підготовку до весілля. Тут потрібно зробити застереження, що дане твердження справедливо виключно в тих випадках, коли відмова від весілля був викликаний внутрішніми переживаннями, а не протиправною поведінкою, приховуванням дітей, стану здоров'я і так далі. Крім того, якщо відмовився особою було отримано приурочений до весілля подарунок, то його в обов'язковому порядку доведеться повернути. Але тільки у випадку відповідної вимоги з боку дарувальника. Якщо ж подарована річ з тих чи інших причин не збереглася, тоді відшкодовується її реальна вартість.

Коментарі: 0