Адвокат з сімейних справ

Адвокат з сімейних справ

Практика в сфері сімейного права

Сімейний адвокат це не тільки розлучення або розділ майна. Наші сімейні адвокати можуть вирішити як конкретну проблему, що не терпить зволікань, так і надавати правову підтримку вашої сім'ї на постійній основі. Для максимальної ефективності до вашої справи можуть і будуть залучені фахівці вузького профілю, що працюють в нашій юридичній фірмі.

У сучасному суспільстві розлучення стає такою ж буденністю, як і шлюб. А адже розірвання шлюбу, як правило, вимагає залучення фахівців в області сімейного права. Звичайно, кожна сім'я хоче обійтися без втручання третіх осіб у свої стосунки, але, як показує практика, розділ майна і багато інших питань набагато простіше і ефективніше вирішуються з залученням професійного юриста. Інтерес до такої професії, як адвокат по сімейним справам, Київ проявив давно. Адже така людина може допомогти вирішити у вашу користь спір по аліментам, майну, дітям, декретними виплатами, встановленню чи оспорюванню батьківства.

Дуже часто люди звертаються за допомогою до юриста тоді, коли справа зайшла надто далеко і здійснені серйозні помилки. Варто пам'ятати про те, що адвокат не всесильний, і чим раніше ви почнете консультації з ним, тим більші будуть шанси на успіх.

Юрист, який спеціалізується на сімейних справах, повинен бути і психологом, адже розлучення – серйозне емоційне переживання. Тут вкрай важливо виступити консультантом не тільки з юридичної, але й з людської точки зору, бути ввічливим і тактичним.

Сімейний адвокат Київ

У сімейних питаннях одним з основних каменів спотикання, поряд з фінансовими розбіжностями, є питання неповнолітніх дітей. З ким вони будуть жити? Чи зможе батько/мати відвідувати дитину? Який розмір аліментів буде виплачуватися?

Сімейний адвокат Київ

Всі ці питання набагато успішніше вирішуються з залученням адвоката в судовий процес. Ви зможете набагато швидше вирішити ці питання, цивілізовано зафіксувавши всі домовленості і мати гарантії виконання всіх умов.

Окремо можна виділити питання, пов'язані з кредитами і майном в заставі. Сімейний адвокат у Києві може порадувати їх вирішенням, здатний домогтися рішення, максимально враховуючого Ваші інтереси. Витрати на його послуги багаторазово окупляться.

Звичайно, існують ситуації, які абсолютно безнадійні, такі як стягнення аліментів з неплатоспроможного дружина. У такій ситуації юрист може дати загальні рекомендації, які обов'язково знадобляться Вам в майбутньому, коли ситуація зміниться на Вашу користь. Адже не упустити момент, коли шальки терезів схиляються в Вашу користь та скористатися цим проблемно без залучення професіонала в області сімейного права.

В цілому, укладення шлюбу і його розірвання можливі і без втручання адвоката. Але складання грамотного шлюбного контракту без участі юриста проблематично, як і розлучення в судовому порядку. Залучення юриста в Ваші сімейні питання зробить їх рішення цивілізованим і не дозволить їм затягнутися, і витрачати ваш час і нерви протягом довго періоду.

Працюючи з професійним юристом, Вам не доведеться думати над тим, які документи Вам потрібні і де їх взяти. Ви отримаєте всю необхідну інформацію, Вам складуть, при необхідності, позовну заяву і будуть консультувати протягом всього судового процесу. Вирішити питання в будь-якій державній установі, пов'язані з сімейними юридичними питаннями, Вам буде незрівнянно легше. Використання послуг адвоката по сімейному праву дозволить максимально спростити Ваші сімейні проблеми, так що не відкладайте консультацію – це збереже Ваш особистий час!

Конкретизуємо поняття адвокат по сімейних справах

«Сімейним» адвокатом можна назвати будь-якого юриста, що добре розбирається в Сімейному законодавстві України, який має право займатися адвокатською діяльністю і великий позитивний досвід в даній категорії справ. Його знань і юридичної практики цілком вистачить, щоб надати кваліфіковану юридичну підтримку в суперечках пов'язаних з шлюбом, розлученням і з усіма наслідками, що випливають (розділ майна, усиновлення, позбавлення батьківських прав і т.д.)

Саме сімейні справи займають одну з найбільших частин в справах по цивільному праву. Фахівці можуть назвати себе по-різному: сімейні адвокати, юристи по сімейних справах, адвокати сімейних справ і т.д. Від їх назви суть не змінюється. Це люди, здатні допомогти вам вирішити будь-які проблеми, що виникають в сімейних справах: розвести, розділити майно, усиновити дітей, встановити розмір аліментів і багато іншого.

Означення сімейного адвоката

Адвокати по сімейних справах - це окрема категорія юристів зі своїм досить вузьким профілем. Вони спеціалізуються не тільки на шлюборозлучних процесах і розділі майна (як часто вважають наші клієнти) але і охоплюють велику сферу діяльності. Сімейний адвокат здатний допомогти вам врегулювати відносини в досудовому порядку. Якщо ж на даному етапі сторонам не вдалося домовитися між собою, адвокат допоможе вам зібрати всі необхідні документи для суду, а також може стати законним представником ваших інтересів в суді.

Хороший сімейний адвокат не тільки економить час, сили і нерви в процесі розгляду вашої справи, а й надає професійну юридичну підтримку, підказує правильну лінію поведінки, і допомагає домогтися успішного завершення суперечки на вашу користь.

Наша юридична компанія надає вам можливість співпраці з кращими адвокатами по сімейних справах, які допоможуть вам успішно вирішити будь-яку суперечку.

Особливості практики в сфері сімейного права

Хороший адвокат завжди вибирає свою вузьку спеціалізацію і вважає, що вона найважливіша і вимагає особливого юридичного та етичного підходу. Він максимально глибоко вникає в її суть, і намагається вивчити всі можливі аспекти і нюанси. Правильний вибір адвоката в сімейних справах - запорука успішного їх вирішення на вашу користь.

Наша юридична компанія знаходиться в Києві. Тому нам добре знайома судова практика цієї місцевості. Місцевий адвокат здатний набагато краще впоратися зі своїми обов'язками, адже він набагато краще обізнаний у регіональному правозастосуванні. Наприклад, у справах про встановлення розміру аліментів враховується середній заробіток по даній місцевості. Тому їх розмір в Києві може відрізнятися від інших міст. Це один з багатьох прикладів, коли місцевий адвокат може виявитися набагато корисніше, ніж юрист із іншого міста.

За багаторічну практику роботи наші юристи мають безліч успішно завершених справ щодо вирішення сімейних спорів. У будь-якій ситуації вони врахують всі її тонкощі і нюанси, допоможуть вам вибудувати правильну стратегію, і приведуть до позитивного завершення.

Наш сімейний адвокат допоможе вам відновити порушені права. Його завдання - надати вам кваліфіковану правову допомогу і юридичну підтримку. Ви будете максимально інформовані про хід судового процесу, а всі дії юриста будуть неодмінно з вами узгоджені.

Перед тим, як взятися за справу, наш фахівець оцінить ситуацію з усіх боків, прорахує всі можливі ходи і вибере виграшну комбінацію. Адвокат буде супроводжувати вас на стадії підготовки позову, під час розгляду справи в суді до його завершення, аж до моменту, поки суд не винесе позитивне рішення.

На що звернути увагу при виборі сімейного адвоката

вибір сімейного адвоката

Гарного адвоката характеризує не тільки наявність досвіду і знань в сімейних справах. Він також повинен бути психологом, добре розуміти всі сімейні цінності і важливість їх збереження. Це основна риса наших юристів. Вони здатні зрозуміти клієнта, вникнути в ситуацію і перейнятися нею. Вся інформація, отримана в ході консультацій, є конфіденційною. Наші адвокати збережуть її в таємниці, дотримуючи адвокатську етику і вірність присязі.

Якщо ви зіткнулися з необхідністю звернутися до сімейного адвоката, врахуйте наступні нюанси:

 1. Наявність у адвоката юридичної практики і досвіду розв'язання проблем подібного роду. Адвокат повинен добре розбиратися в судовій практиці даного регіону (так як в різних містах і областях вона може відрізнятися і мати свої особливості). Якщо в одному місті суд прийняв рішення на вашу користь, то це ще не означає, що він прийме таке ж рішення в подібній справі в іншому місті або регіоні.
 2. Стаж роботи та юридичної практики адвоката по сімейних справах. Це відмінні показники його професіоналізму. Адже до адвоката-невдахи ніхто не буде звертатися, і він просто не буде мати практики. Важливим показником є статистика виграних справ і позитивні відгуки клієнтів.
 3. Варіанти оплати його послуг. Вона може бути погодинна або фіксована. Цей момент ми рекомендуємо уточнити і погоджувати вже на першій консультації.

Як ми працюємо

Робота нашої юридичної фірми має свої основоположні принципи. Ми завжди намагаємося вирішити проблему клієнта максимально швидко, законно, з мінімальними витратами часу і грошей. На початковому етапі співпраці ми викладаємо клієнту всі можливі варіанти розвитку подій і разом вибираємо найбільш ефективну тактику поведінки. Ми прораховуємо кожен крок, беремо до уваги всі можливі наслідки і ризики, розповідаємо про них клієнтам і погоджуємо подальшу стратегію.

Наші сімейні адвокати - це відмінна можливість позбутися від походів по різних державних інстанцій, заощадивши свої сили, час і нерви. При бажанні, ми можемо захистити вас від неприємних зустрічей з колишнім чоловіком або дружиною в процесі, взявши на себе представництво ваших інтересів.

Наша юридична компанія об'єднала найкращих фахівців у вузькому напрямку галузі сімейного права. Ми не женемося за прибутком, намагаючись охопити всі сфери законодавства, а намагаємося бути максимально ефективними в своїй ніші. Це дозволяє нам об'єднати весь свій досвід, знання і напрацювання для того, щоб в будь-якій ситуації домогтися позитивного результату.

Команда спеціалістів

Судові суперечки по сімейних справах мають досить інтимний характер. У цьому випадку адвокат дуже нагадує лікаря. Адже він теж зобов'язаний все уважно вислухати, поставитися з розумінням, і зберегти конфіденційність. Наші адвокати водночас є хорошими психологами. Вони здатні застосувати індивідуальний підхід до кожного клієнта, проявити делікатність і стриманість.

Гарного адвоката можна визначити вже по першій консультації. Професіонал своєї справи обов'язково вас уважно вислухає, поцікавиться документами, які є у вас в наявності, задасть уточнюючі питання, а також зафіксує всі факти і обставини, які мають значення в процесі. Він постарається максимально вникнути в вашу ситуацію, зрозуміти, в чому суть справи, і як її можна вирішити.

Майже всі аспекти сімейного права пов'язані між собою. Так, розрив шлюбу тягне за собою розділ майна і аліментні зобов'язання, другий шлюб може спричинити усиновлення, і т.д. Тому наші адвокати спеціалізуються не на вузькому профілі (наприклад, окремо розлучення або аліменти), а на сімейному законодавстві загалом, що допомагає якомога ширше поглянути на ситуацію і оцінити всі можливі варіанти розвитку подій. Також в нашому штаті є і вузькоспеціалізовані юристи, які займаються окремою категорією справ (розлучення, розділ майна, аліменти і т.д.)

Сімейні суперечки дуже часто мають гострий емоційний характер. Колишнє подружжя відчувають взаємну неприязнь і часом керуються емоціями, а не здоровим глуздом. Тому, дуже важливо знайти хорошого адвоката, який став би надійною допомогою і підтримкою в шлюборозлучному процесі. Сторони наввипередки один з одним шукають найбільш досвідчених і кваліфікованих фахівців, які зможуть довести їх правоту в суді. Однак для адвоката на першому місці має стояти збереження нормальних людських відносин між людьми (навіть якщо вони вже є колишніми родичами).

Наші послуги

Послуги, що надаються нашою компанією, виходять далеко за спектр шлюборозлучних процесів і розділу майна. Ми можемо надати юридичні консультації до вступу в шлюб (шлюбний договір), під час перебування в сімейних відносинах і після розлучення. Ці категорії справ добре знайомі нашим фахівцям, які вміють максимально ефективно поєднати теорію і практику для досягнення бажаного результату. Індивідуальний підхід, креативне мислення і глибокі пізнання в галузі сімейного права дозволяють їм домогтися успіху в будь-якій справі. Наші фахівці грамотно і професійно:

 • надають юридичну консультацію з питань, пов'язаних із сімейним правом;
 • братимуть участь в судовому процесі, і представляти ваші інтереси в суді;
 • нададуть вичерпну інформацію та юридичний супровід в майнових і немайнових сімейних спорах, справах, що стосуються визначення місця проживання дитини, аліментних зобов'язань, усиновлення, позбавлення батьківських прав і багатьох інших.
 • вибудують чітку стратегію і підкажуть, як правильно себе вести;
 • нададуть перелік і допоможуть зібрати всі необхідні документи;
 • займуться збором доказів і грамотно нададуть їх суду;
 • представлятимуть ваші інтереси в суді;
 • можуть ввести справу без вашої участі.

Тому, якщо у вас виникла необхідність юридичної допомоги у вирішенні сімейних спорів, просто зателефонуйте нам. Це наша робота і повірте, ми впораємося з нею на «відмінно».

Чи можна дозволити собі хорошого адвоката?

Наша юридична компанія відрізняється своєю демократичною ціновою політикою. Наші послуги доступні кожному.

Доступна ціна

Оскільки ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і його ситуації, ціни на послуги теж мають індивідуальний характер. Однак, це - не кіт у мішку. Детальнішу інформацію про вартість наших слуг ви зможете отримати відразу ж після того, як коротко пояснете свою ситуацію. Ця ціна буде незмінною в процесі всього нашого співробітництва у конкретній справі.

Пам'ятайте, що ціна на адвокатські послуги може бути двох видів: погодинна і фіксована. Цей фактор теж потрібно враховувати при виборі адвоката.

Ми не можемо працювати безкоштовно (за винятком окремих категорій громадян, передбачених законом). Але ми можемо надати кваліфіковані послуги за прийнятною розумною ціною, яка відповідає трудомісткості процесу.

Вартість адвокатських послуг формується в залежності від складності процесу, його специфіки, від рівня професіоналізму адвоката і його досвідченості. Кожна окрема ситуація - індивідуальна, і передбачає свою ціну. Є абсолютно прості завдання, які можна вирішити вже на першій консультації. У той же час є процеси, які можуть тягнутися роками.

Як показує практика, на сімейних адвокатів краще не економити. У разі, якщо у вас виникли питання, які потребують юридичної втручання, слід відразу звернутися до досвідченого профільного спеціаліста.

Юридична компанія «Курчин і партнери» готова надати вам кваліфіковану юридичну підтримку. Ми знаємо, як домогтися позитивного результату в вашій ситуації і, неодмінно, це зробимо.

Основні напрямки, за якими ми працюємо

Сімейні справи, пов'язані з розлученням

Сімейний адвокат по розлученню - відмінне рішення, яке допоможе вам заощадити час, сили і нерви. Він зробить все за вас: складе позов, буде ходити на судові засідання, зустрічатися з вашим колишнім чоловіком (дружиною), подавати всі документи, відстоювати вашу позицію в суді, наводити докази і т.д. Для того, щоб ви не витрачали свій час на черги під кабінетами, він може виконати всю роботу самостійно, забрати готове рішення суду і надати його вам. Від вас буде потрібно тільки викласти суть справи, узгодити всі дії, які повинен зробити наш юрист, і отримати результат.

Багаторічна юридична практика нашої фірми показує, що спроби вирішити спір з приводу розлучення самостійно (без кваліфікованої підтримки фахівців) може завести ситуацію в такі кути, з яких буде дуже складно вибратися з позитивним результатом. У підсумку, все одно доведеться звертатися за допомогою до адвокатів, але становище вже буде вкрай складним. Людина без певного досвіду і знань не зможе повністю оцінити ситуацію з усіма можливими наслідками. А справи по розлученню дуже часто тягнуть за собою супутні, пов'язані з розділом майна, аліментами, позбавленням батьківських прав тощо. Тому, якщо ви хочете домогтися позитивного результату, то краще, звичайно ж, зверніться до адвоката. Ідеальним варіантом буде зробити це на самій початковій стадії процесу. Чим раніше - тим краще. В іншому випадку, якщо ви понадієтеся на свої сили, в процесі можуть виникнути найрізноманітніші питання, до яких (в силу своєї недосвідченості і необізнаності) ви, просто, можете бути не готові. Це спричинить за собою негативні наслідки, і справу вирішать не на вашу користь.

Існує безліч подібних прикладів. Наприклад, через вашої відсутності на суді, він може прийняти заочне рішення без врахування ваших заперечень і побажань. Природно, розраховувати на позитивний результат в такому випадку не доводиться. Стає цілком закономірне питання: кому потрібна така економія і що ви маєте в результаті?

Ми пропонуємо можливість отримати грамотну і професійну юридичну підтримку на будь-якій стадії розлучення. Ніколи не пізно звернутися до хорошого адвоката, який зможе оцінити ситуацію з усіх боків, і вибудувати виграшну лінію поведінки.

Наша юридична компанія має штат співробітників з профільною спеціалізацією. Ми маємо багаторічну успішну практику ведення сімейних справ. Тому, звертаючись до нашої фірми - ви обов'язково отримаєте кваліфіковані відповіді на всі питання, пов'язані з сімейними суперечками. Ми гарантуємо вам якісну юридичну підтримку з урахуванням всіх тонкощів вашої індивідуальної ситуації. Наш професійний підхід до справи - запорука його успішного рішення на вашу користь!

Питання, що стосуються розділу майна подружжя

Розділ майна подружжя - це категорія справ в сімейному праві, яка потребує окремої уваги юристів-практиків. Такі процеси мають свою специфіку і тонкощі. Спираючись на великий досвід роботи в цій сфері, наші адвокати зможуть надати вам кваліфіковану юридичну підтримку і допоможуть вийти з ситуації з мінімальними витратами. Вони точно знають, де потрібно провести все швидко, а де пригальмувати, і затягнути процес. Вони допоможуть уникнути поділу майна або провести його з максимальною вигодою для вас. Наші адвокати візьмуть на себе всі ваші клопоти, пов'язані з цим неприємним процесом, і обов'язково доведуть справу до логічного завершення.

Розділ майна

Розділ майна - процес, який має не тільки юридичні, а й психологічні складності. Адже він пов'язаний з колишнім подружжям, які часто відчувають взаємну неприязнь і небажання йти на поступки. Звичайно ж, бувають випадки, коли сторонам вдалося, цивілізовано домовитися між собою, і закінчити розділ майна за взаємною згодою. Як показує наша практика, в більшості випадків це було результатом надання кваліфікованої юридичної допомоги, коли обом сторонам наочно роз'яснили переваги мирного врегулювання ситуації, що склалася. При спробі вирішити конфлікт інтересів самостійно, в більшості випадків, справа обов'язково доходить до суду, де буде дуже доречна допомога кваліфікованого адвоката.

Ніколи не варто економити при виборі фахівця, який буде представляти ваші інтереси в процесі поділу майна. Адже той прибуток, яку ви ризикуєте втратити, зв'язавшись з дилетантами, має набагато більшу цінність. Співробітники нашої юридичної компанії є передовими фахівцями в сфері розподілу майна. Вони досконально володіють теорією і вміють максимально ефективно застосувати її на практиці. Вони знають, як домогтися позитивного результату навіть в найскладніших і заплутаних справах.

Юридична практика передбачає можливість подружжя добровільно домовитися про те, кому яке майно дістанеться після розлучення. Про це вони повинні скласти відповідний договір, який потребує нотаріального посвідчення. В такому випадку, послуги адвоката теж будуть дуже доречними. Він допоможе скласти текст договору, погодить його з обома сторонами, надасть вичерпну консультацію про всілякі ризики. Потрібно враховувати той факт, що договір про добровільний поділ майна повинен враховувати, не тільки права сторін, а й дітей (якщо вони є).

Абсолютно протилежною ситуацією є незгода одного з подружжя йти на поступки, що тягне за собою неможливість домовитися і підписати добровільний договір. Тоді настає примусовий поділ майна через суд. Суд повинен враховувати кількість і якість всього майна, інтереси сторін, їх здоров'я, переваги і т.д. В результаті, він приймає рішення про те, яким чином розділити майно між сторонами конфлікту.

Аліменти

Окрема категорія наших співробітників - адвокати по аліментах. Вони як ніхто інший знають всі тонкощі законодавства в сфері аліментних зобов'язань, зможуть надати вам необхідні консультації, стати представником ваших інтересів в суді, а також в інших інстанціях.

Справи по аліментах представляють собою велику окрему категорію, яка включає в себе: аліменти на дітей до повноліття, аліменти на утримання дітей старше 18 років, на непрацездатного чоловіка, а також на утримання повнолітніми дітьми їх батьків.

У будь-якій суперечці існує кілька варіантів рішень. Так і з аліментами. Їх можна виплачувати в добровільному порядку або в розмірі, чітко встановленому за рішенням суду. Найпоширенішим їх видом є аліменти на дитину до 18 років. В окремих випадках, передбачених законом, строк виплати можна продовжити (наприклад, поки дитина не закінчить навчання).

Аліменти

Як вигідніше платити аліменти: за рішенням суду або за добровільним договором між батьками? Наші адвокати мають досить багатий досвід ведення справ з стягнення аліментів. Це дозволяє їм відразу визначити, який спосіб їх виплати обійдеться клієнтові дешевше. Як ми вже згадували, є два варіанти виплати аліментів: за судовим рішенням або за договором. Пропонуємо вам розглянути обидва випадки.

За договором. Законодавство передбачає можливість подружжя самостійно домовитися про розмір аліментів. Про це вони повинні скласти договір і отримати його нотаріальне посвідчення. У договорі має бути прописана сума аліментів, яку чоловік повинен буде платити кожен місяць. Вона множиться на загальну кількість місяців до моменту повноліття дитини. Наприклад, дитині повних 5 років. Щомісячна сума аліментів становить 900 грн. Шляхом нескладних математичних підрахунків можна обчислити, що до повноліття дитини залишилося 156 місяців. Тоді загальна сума аліментів, яку ваш колишній чоловік (дружина) повинен виплатити до повноліття дитини становить щомісячний платіж, помножений на кількість місяців (900 грн * 156 місяців = 140400 грн.)

Логічно, що нотаріальне посвідчення договору про розмір аліментів не є безкоштовним. За цю процедуру вам доведеться заплатити від двох до п'яти відсотків від загальної суми.

За рішенням суду. Другим варіантом є виплата аліментів у розмірі, встановленому за рішенням суду. Якщо сторони вирішили звернутися до суду за тим, щоб він встановив розмір аліментів, це не обов'язково означає їх вороже ставлення або небажання домовиться між собою. Можливо, такий варіант просто вигідніше обом сторонам. Адже він коштує набагато дешевше, ніж звернутися до нотаріуса. Вартість послуг адвоката в цьому випадку може залежати від розміру аліментів, на якому зійшлися обидві сторони. Переважно, гонорар адвоката набагато нижче, ніж вартість нотаріального посвідчення договору про аліменти.

Крім цього, існує ще безліч моментів, які потрібно усвідомити, якщо вам довелося зіткнутися з обов'язком виплачувати аліменти або необхідністю їх стягнути. Наші адвокати по аліментах готові надати вам всю необхідну інформацію з цього приводу. Вони підкажуть, як правильно звернутися до суду за аліментами, як змусити чоловіка платити аліменти (навіть якщо він безробітний), що робити, якщо у вашого колишнього чоловіка виникла заборгованість з виплати аліментів?

Наші адвокати відрізняються індивідуальним підходом до кожної окремої ситуації, здатністю зрозуміти клієнта і надати необхідну юридичну підтримку. Хороший адвокат в сімейних справах - це перша сходинка на шляху до позитивного результату всієї справи.

Коли ще можна звернутися до сімейного адвокату

Допомога кваліфікованого юриста може знадобитися в самих різних ситуаціях, багато з яких ми навіть не можемо передбачити заздалегідь. Складність їх вирішення може полягати в неможливості знайти в потрібну хвилину контактів профільного адвоката або ви просто не знаєте, який фахівець вам потрібен. Тому логічно буде звернутися до сімейного адвоката, який вже допомагав вам в вирішення інших питань і має відповідний рівень довіри. Зверніть увагу, що в цих питаннях сімейних адвокат надає лише первинну термінову допомогу. Основне його завдання - правильно оцінити ситуацію, надати початкову правову підтримку і в найкоротші терміни організувати залучення до вирішення питання профільного фахівця. Ось найпоширеніші з них:

 • Перевірка історії об'єктів. Перед покупкою будь-якої нерухомості рекомендується провести її перевірку. Адвокат зможе відстежити історію, встановити правильність оформлення і законність попередніх угод, проведе перевірку на наявність заставних зобов'язань та інших фінансових обтяжень. Результатом його роботи стане докладний звіт, в якому буде дана оцінка безпеки такої угоди.
 • Допомога у перевірці та оформленні різних документів. Це можуть бути договори оренди, купівлі-продажу, свідоцтва на право власності, виписки з державних реєстрів, фінансові зобов'язання і т.д.
 • Взаємодія з державними службами. Часто успішний результат справи залежить від своєчасного отримання довідки або витягу в різних державних інстанціях. Щоб не зламати собі голову в бюрократичних хитросплетіннях нашої країни, краще звернутися за допомогою до сімейного адвокату, який знає, як функціонує державна машина.
 • Питання спадщини. Професійний юрист може зрозумілим і доступною мовою роз'яснити права всіх родичів, запропонувати їм найбільш вигідний варіант поділу майна і провести оформлення необхідних документів. Якщо це буде потрібно, то захистить ваші права в суді.
 • Ви або ваші рідні потрапили в ДТП? У такому випадком найвірнішим рішенням буде відразу викликати сімейного адвоката безпосередньо на місце події. Від того як саме буде складено протокол, багато в чому залежить результат судового розгляду. Тому важливо щоб фахівець у галузі права проконтролював дотримання всіх встановлених законом процедур, перевірив правильність складання документів і головне дав вам своєчасну консультацію. Не рідкісні випадки, коли людина в стан афекту просто обумовлював себе.
 • Вирішення питань з правоохоронними органами. Якщо вас або ваших рідних затримали співробітники поліції, прийшов виклик на допит в прокуратуру, з'явилися слідчі з постановою на обшук. У цих та схожих ситуаціях, негайно звертайтеся за допомогою до свого сімейного юриста, щоб не залишитися один на один з системою.

У своїй робочої практиці сімейного адвокату доводиться розглядати безліч різних ситуацій, захищаючи інтереси своїх клієнтів. Якщо в наведеному списку ви не змогли знайти своєї проблеми, то це не означає, що ми не зможемо Вам допомогти. Просто зверніться до нас за консультацією за контактними телефонами, електронною поштою або відвідайте офіс нашої компанії в Києві.

Коментарі: 0