Допомога при розлученні

Розлучення. Причин виникнення цієї події багато. Точно також як виникнення важких і педантичних питань, пов'язаних з розірванням шлюбу. У який державний орган необхідно звернутися з таким проханням? Як поділити і оцінити спільне майно? Хто буде виплачувати борги по квартирі, яка в кредиті? Як будуть розділені права власності на нерухомість? З ким будуть проживати діти? Чи може чоловік оскаржити своє батьківство? Чи виплачуватимуться аліменти, і яка сума фінансової допомоги прочитується? Як поділити спільне майно, якщо ви не були в шлюбі?

Юридична допомога при розлученні в Києві

Адвокати нашої фірми мають досвід понад 4 років успішного вирішення сімейних суперечок. Фахівці є членами Союзу юристів України. Кожен з них вважає, що нестандартне мислення і знання, допоможуть знайти рішення навіть у найскладніших ситуаціях. Ми пропонуємо:

  • Грамотну консультацію, яка допоможе не довести справу до суду.
  • Допомога при складанні шлюбного договору до або після укладення шлюбу.
  • Збір необхідних документів.
  • Складання заяв в державні органи.
  • Розділ майна або боргів.
  • Аліменти.
  • Представлення інтересів у суді.

У нашому житті виникають ситуації, коли без допомоги юристів неможливо обійтися. І яким буде результат цієї ситуації, залежить від вашого бажання та консультації фахівців.

Детальніше про юридичну допомогу при розлученні

Гнітюча статистика розлучень в нашій країні постійно зростає. На сьогоднішній день з цим може зіткнутися кожна людина. У всякому разі, краще бути заздалегідь підготовленим до такого розвитку подій і заздалегідь вивчити ряд особливостей і нюансів шлюборозлучного процесу, які можуть ніколи і не знадобитися. В першу чергу потрібно чітко розуміти, в яких випадках потрібно звертатися в судові інстанції. Сімейний кодекс говорить, що розірвання шлюбних відносин може проходити в рамках РАГСу якщо подружжям буде подано спільне заяви, що свідомо виключить можливість позови по розділу спільно нажитого майна. Також важливою деталлю є відсутність не досягли повноліття дітей. Якщо ж обопільного договору між подружжям про постійне місце проживання дитини та розподіл майна досягти не вдається, тоді єдиним виходом буде звернення до суду і вирішення ситуації шляхом прийняття ним постанови. До суду подається позовна заява про розірвання шлюбних відносин, а також позов про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини або дітей.

Можна зустріти випадки, коли одна зі сторін розгляду, тобто один з подружжя, може бути визнана недієздатною, або ж зниклою безвісти. Тоді судовий процес по розірванню шлюбу може бути розпочато за заявою одного боку, не враховуючи першу. Так говорить 107 стаття СКУ. Варто відзначити, що наявність позови по розділу спільно нажитого майна або ж розгляду про постійне місце проживання дитини не є перешкодою для розірвання шлюбу. Це лише затягне цей процес на певний час.

Через всю судову практику шлюборозлучних процесів не тільки на території України, а й в усьому світі, червоною лінією проходить одна спільна деталь або правило, яке незмінно дотримується, не дивлячись на будь-які обставини, що склалися. Дане правило полягає в тому, що судові інстанції зобов'язані повністю відмовитися і всіляко уникати формалізму при розгляді всіх поданих позовів про розірвання шлюбу. Необхідно індивідуально вивчати кожен окремо взятий випадок, заглиблюючись в деталі і збираючи максимальну кількість доступної інформації про причини, що призвели до подачі позову про розірвання шлюбу. Потрібно докладати всіх зусиль для примирення подружжя в рамках судового розгляду, всіляко намагаючись зберегти сім'ю.

Зазвичай формулюванням і причиною розлучення виступає критичне небажання подружжя спільно вести сімейне господарство, часто викликане певною несумісністю характерів. Але це лише формальна причина для подачі судового позову, але вона не може стати реальним фактором для розірвання шлюбу. Подібні справи відкидаються суддями, і подружжю дається термін для примирення між собою. І тільки після закінчення цього часу може бути подано нову заяву. Але, грунтуючись на багаторічній практиці, можна сказати, що повторно позовні заяви подаються досить рідко.

Ціна юридичних послуг при розлученні

Вартість шлюборозлучного процесу багато в чому буде залежати від складності конкретно взятого справи, на яку впливають безліч обставин. При оплаті послуг сімейного адвоката будуть враховуватися такі чинники як розмір майнових прав кожної зі сторін, наявність неповнолітньої дитини і багато іншого. Але будьте абсолютно впевнені, остаточна ціна гарантовано не буде позамежною, адже головним завданням юриста буде надання посильної допомоги своєму клієнту, а не проста викачка грошей. Як показує практика, висока репутація в цьому середовищі набагато важливіше сьогочасної вигоди.

Коментарі: 0