Укладання кредитного договору з банком

Договір з банком може укласти як фізична, так і юридична особа, причому в другому випадку процедура буде значно складніше. Якщо для підписання угоди від імені приватної особи в багатьох випадках достатньо пред'явити паспорт і ідентифікаційний код, то для будь-якої юрособи потрібно надати повний набір правовстановлюючих документів (статут, витяг з держреєстру, реєстрація в Пенсійному фонді, підтвердження перебування на податковому обліку і т.д.)

Крім цього від вас можуть зажадати надати документи на майно, яке буде виступати гарантією повернення позики. Це може бути рухоме і нерухоме майно, коштовності, цінні папери, акції, продукція і не тільки. Деякі види застави, наприклад виробниче обладнання та промислова продукція доступні тільки юридичним особам, які мають власне виробництво. При оформленні застави передбачені спеціальні процедури, так наприклад ви можете продовжувати користуватися житлом, автомобілем, обладнанням і іншими предметами застави, але будете обмежені в своїх майнових правах. Як правило, це заборона продажу, дарування та здачу в оренду предмета застави, також від вас можуть зажадати оригінали або копії документів, що підтверджують права власності.

Банк може вимагати застрахувати життя і платоспроможність клієнта, а також майно, використане в якості застави. Зверніть увагу, що банк може вимагати оформлення поліса на певний час і суму, але не має права вказати на компанію де буде оформлений поліс.

У разі залучення поручителів до основного договору додається угода про поручительство. Воно укладається і діє окремо, а також може бути розірвано або завершено до закінчення термінів дії кредитного договору.

Окремою статтею є отримання позики на розвиток бізнесу. У такому випадку від вас буде потрібно правильно складений бізнес-план, з обов'язковим економічним і юридичним обґрунтуванням.

Наше адвокатське бюро готове надати вам всіляке сприяння при виборі банку і умов позики, підготовці документів та безпосередньому укладення договору. Ми практикуємо в Києві, зв'язатися з нами можна по телефону або через спеціальну форму на сайті.

Коментарі: 0