Як розірвати договір з банком?

Будь-який договір з банком можна розірвати і для цього в законодавстві передбачено два шляхи: за обопільною згодою або через суд. Відразу потрібно зазначити, що навіть якщо банк грубо порушив умови угоди, то борг вам все одно ніхто не пробачить і тіло кредиту потрібно буде повернути в будь-якому випадку. А ось відсотки і штрафні санкції можуть бути істотно зменшені, а в деяких випадках взагалі анульовані.

Існує три причини, які можуть стати вагомою підставою для розірвання договору. Перша - під час підписання угоди права клієнта були істотно порушені. Таким порушенням може бути визнано приховання справжньої суми загальних виплат, ненадання інформації по інших кредитних програмах, видача позики особі, яка не підтвердила свою платоспроможність і т.д. Детальніше з цього питання вас проконсультує наш юрист, який спеціалізується на банківському праві. Також оскаржити кредитний договір можуть треті особи, чиї права були порушені в результаті його укладання. Наприклад, співвласник нерухомості залишеної в заставу, якщо він не давав згоди на проведення угоди.

Причина номер два - банк в односторонньому порядку змінює умови договору. Такі випадки останнім часом відбуваються не часто, але все, ж деякі фінансові установи іноді пробують скористатися низькою правовою грамотністю населення. В такому випадку професійний адвокат легко виграє справу на вашу користь.

І третя причина - це наступ умов, які перешкоджають виконанню угоди. Наприклад, позичальник в силу поважних причин тимчасово не міг виконувати договір, через що потрапив під штрафні санкції. Якщо ці санкції перешкоджають нормальному погашенню боргу, то з банком можна спробувати укласти мирову угоду і зменшити їх або відмінити зовсім. У більшості випадків банкіри погоджуються на мирову, тому що при розгляді такої справи в суді закон знаходиться на стороні позичальника.

Розірвання банківського договору процес не простий, тому що на стороні кредитора в обов'язковому порядку виступають досвідчені адвокати. Але довести свою правоту можна, якщо заручитися професійної юридичною підтримкою. Наше адвокатське бюро готове стати на захист ваших інтересів, зверніться до нас в офіс в Києві або замовте зворотний дзвінок через сайт.

Коментарі: 0