Укладення договору будівельного підряду

Це основний тип договору в будівельній сфері, який повинен укладатися з підвищеною увагою. Згідно з цим документом будуть здійснюватися інвестиції у великих обсягах.

Яким чином можна вберегти компанію, скоротивши ризики в процесі укладання договору? Договір повинен бути складений чітко з точно вказаними предметом, ціною і терміном договору. Крім цього в договорі повинні бути умови, на яких зійшлися обидві сторони. Договір повинен бути складений враховуючи правила законодавства. Але навіть при простому правовому регулюванні, при оформленні договорів підряду можна попастися на деякі хитрощі.

Предмет угоди. Формулювання майбутніх робіт може бути невиразно викладено, що спричинить за собою спірні ситуації. Щоб уникнути таких випадків, потрібно вимагати детальний перелік робіт.

Матеріали. Досить часто використовувані матеріали для будівництва дуже дорогі. У таких випадках потрібно вирішити всі питання, що стосуються закупівлі матеріалів. Також необхідно вирішити питання страхування і зберігання матеріалів. Якщо не визначитися з цим питанням, то після зупинки фінансування або при крадіжці матеріалу, будуть втрати фінансів з обох сторін.

Вартість договору та порядок оплати - є майже найголовнішими умовами договору. Це дуже важливі умови для обох сторін. Дане питання потрібно прописати: оплата кожного етапу робіт, умови одержання остаточного розрахунку, тут не варто прописувати великий розмір передоплати, при цьому точно прописати документи, на підставі яких оплачується результат і терміни.

Зобов'язання згідно з договором. У разі проведення робіт у кредит, важливим моментом для підрядника є гарантії платоспроможності. В якості зобов'язань використовуються: іпотека, порука і гарантія банку. Також варто пам'ятати про штрафи та пені за порушення зобов'язань.

Коментарі: 0