Практика в сфері земельних відносин

Земельний адвокат

Практика в сфері земельних відносин

Для всіх власників та орендарів земельних ділянок, а також тим, хто ще тільки збирається оформити договір купівлі продажу або оренди, будуть корисні послуги юриста по земельному праву.

Допомога адвоката при виникненні земельних суперечок

Під цим визначенням розуміють цілий ряд ситуацій, що виникають між фізичними та юридичними особами через права власності, дотримань умов договору оренди, землекористування, порушення правил добросусідства, земельних сервітутів та інших ситуацій. Такі суперечки можуть виникати між партнерами по бізнесу, сусідами і родичами, на їх вирішення може піти тривалий час, деякі справи можуть тягнутися роками, якщо ними не займаються фахівці.

Часто такі ситуації пов'язані з іншими областями права, наприклад при розділі майна, після шлюборозлучного процесу. Далеко не завжди ситуація може мати просте рішення, наприклад колишнє подружжя повинне поділити будинок, який стоїть на землі, що перейшла у власність одного з колишнього подружжя ще до шлюбу.

Питання з рішенням яких ми допомагаємо нашим клієнтам

Наш досвід у сфері земельного права обчислюється роками, а в штаті компанії працюють юристи, які спеціалізуються на даній тематиці. Компанія «Курчин і Партнери» надає наступні послуги адвоката по землі в Києві і області:

  1. Професійна юридична консультація. Звертаючись до нас з питанням, намагайтесь надати максимальну кількість інформації у справі, щоб ми могли дати найточніші роз'яснення. У складних випадках ми призначаємо повторну зустріч і просимо подати потрібні документи, або перевіряємо дані самостійно. Результатом нашої консультативної допомоги буде докладний аналіз ситуації і чіткий план дій щодо її вирішення.
  2. Наші юристи відправляться з вами на переговори і допоможуть врегулювати ситуацію без доведення справи до судового розгляду. Ми відстоюємо інтереси клієнтів і укладаємо мирні угоди лише у випадках вигідних для наших наймачів.
  3. Відвідування державних служб. Ви можете відправитися на прийом до чиновника разом з юристом по земельному праву або він проведе зустріч взагалі без вашої присутності. У більшості випадків чиновники йдуть на укладення мирної угоди і знімають всі претензії, якщо бачать, що громадянин заручився професійної адвокатської підтримкою.
  4. Перевірка законності та безпеки операції з купівлі продажу або договору оренди. Підготуємо необхідні документи, вивчимо історію об'єкта, оцінимо можливі ризики та наслідки.
  5. Складання договорів, позовних заяв, подача апеляцій та касаційних скарг в інстанції всіх рівнів.
  6. Технічна експертиза об'єкта, аудит технічних і правовстановлюючих документів.
  7. Підготовка справи для судового розгляду і представлення інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій. Часом домогтися відновлення справедливості можна тільки таким шляхом, а ми використовуємо всі засоби для захисту ваших інтересів.

Возможные конфликтные ситуации

Послуги, описані вище, дозволять вирішити будь-які конфліктні ситуації, які можуть бути пов'язані з землею. Звертайтеся до нас, якщо ви власник і на вашу ділянку наклали сервітут, оскаржують його межі, хочуть вилучити для потреб громади, провели самозахоплення території, намагаються оскаржити права власності, хочуть вилучити землю за борги, не дотримуються заключення договору тощо Також ми надамо підтримку в тому випадку, коли потрібно відновити справедливість при порушенні правил добросусідства, перевірити межі ділянки, накласти сервітут на землю сусіда.

Окремого розгляду вимагає конфліктні ситуації, в яких йде розгляд щодо прав власності на земельну ділянку, у якого кілька власників. Наприклад, відповідно до закону власник однієї частки, не має права використовувати свою власність в якості заставного майна. Вирішити дане питання можна, якщо провести процедуру поділу однієї ділянки на декілька, на кожен з яких буде видано свідоцтво на право власності, а необхідні зміни внесуть до земельного кадастру.

Щоб звернутися до нас за допомогою, не обов'язково бути власником або збиратися придбати землю. Ми також готові захистити інтереси орендарів, у тих випадках, коли орендодавець намагається в односторонньому порядку змінити умови договору або взагалі вирішив розірвати його достроково.

Земельний сервітут

У сферу діяльності земельного адвоката також входить накладення або оспорювання земельного сервітуту. Фактично сервітут це обмеження, яке власник земельної ділянки накладає на нерухомість свого сусіда, отримуючи при цьому власну вигоду. Тобто, ви маєте право шляхом укладення договору або на підставі рішення суду зобов'язати вашого сусіда надати вам частину його нерухомості у користування для задоволення власних потреб. Наприклад, під'їзд до вашого будинку обмежує чуже землеволодіння, ви маєте право вимагати виділення місця на облаштування дороги. Також законом передбачено, що сервітут можна отримати на проведення комунікацій і ліній електропередач, через земельні наділи ваших сусідів.

Наші фахівці допоможуть отримати або анулювати сервітут, при цьому доводити справи до суду зовсім не обов'язково. Власник, права якого обмежуються, вправі вимагати матеріальну компенсацію за накладений сервітут. Тому в таких питаннях завжди є можливість укладення взаємовигідної угоди, якщо кваліфікований юрист роз'яснить плюси такої угоди обом сторонам. Але якщо буде потрібно судовий розгляд, то ми готові гідно представити інтереси наших клієнтів.

Чим ми можемо допомогти при виникненні питань пов'язаних із земельною правом?

Допомога юристів в сучасному світі незамінна річ і вона потрібна постійно, а не тільки в разі виникнення критичної ситуації, і мова йде не тільки про земельні питання. У багатьох випадках нашим клієнтам досить просто отримати кваліфіковану консультацію, щоб вирішити питання самостійно.

Компанія «Курчин і Партнери» стоїть на сторожі інтересів своїх клієнтів і надає їм найоперативнішу та ефективну юридичну підтримку.

Коментарі: 0