Юридичні послуги фірмам

Практика в сфері корпоративного права

Юридичні послуги фірмам

Ведення бізнесу неможливе без оформлення безлічі документації, пов'язаної з договорами з контрагентами, бухгалтерським обліком, отриманням дозволів і т. п. Проблема полягає навіть не в тому, що кількість необхідної макулатури кожен день збільшується. А в тому, що кожне нове дія регулюється своїми правилами і проконтролювати правильність його виконання може тільки кваліфікований фахівець. Вийти з такої ситуації допоможе допомогу професійної юридичної компанії, яку ми і хочемо вам запропонувати.

Правова консультація

Наші клієнти вважають, що юридична консультація найефективніший спосіб вирішення правових питань. Отримати її можна не тільки під час особистої зустрічі, але і по телефону, онлайн, або через електронну пошту. Безліч ситуацій пов'язаних з веденням бізнесу можна вирішити самостійно, просто задавши кілька правильних питань кваліфікованого фахівця.

Консультуючи керівників і співробітників різних фірм, ми не зупиняємося на простий подачі інформації. Реагуючи на звернення нашого клієнта, ми завжди описуємо кілька варіантів розвитку подій, і характеризуємо їх з точки зору часових, фінансових і робочих витрат.

Робота з установчою документацією

Багато часто недооцінюють необхідність роботи з установчої документацією, вважаючи, що потреба в ній відпадає відразу після завершення процедури реєстрації юридичної особи. Така безпечність загрожує цілим рядом проблем, від неможливості відкрити банківський рахунок або оформити дозвіл на новий вид діяльності, до повного припинення роботи компанії.

Оригінал установчої документації потрібен для цілого ряду юридичних процедур, а її копії надаються в безліч державних служб. Всі ці дії будуть неможливі, якщо при складанні документів були допущені помилки. Також в статут та інші документи доводиться періодично вносити зміни, щоб він відповідав актуальним законодавчим нормам. Така процедура також регулюється законом і залежить від виду і роду діяльності компанії.

У нашій практиці часто траплялися випадки, коли робота наших клієнтів була паралізована з-за помилок в установчої документації. Причому державні служби дивним чином не помітили їх на момент оформлення, а виявили лише через кілька років під час перевірки. Цих проблем можна було б уникнути, якби вчасно було проведено аудит правовстановлюючої документації.

Комплексне представлення інтересів

У ряді випадків немає часу на консультацію з фахівцем, тому ми пропонуємо допомогу безпосередньо під час таких ситуацій. Наші клієнти можуть використовувати послугу комплексного представлення їх інтересів, сюди входить безпосередню участь наших співробітників під час:

  • переговорів з контрагентами;
  • на зустрічі з інвесторами або засновниками;
  • у банку, при оформленні або закриття кредитної угоди;
  • під час візиту в державні служби і місцеві органи влади, в тому числі, коли вони самі відвідують ваш офіс;
  • при оформленні договорів купівлі продажу та оренди на рухоме і нерухоме майно;

Це приблизний перелік ситуацій, в яких наш юрист завжди буде поруч і допоможе прийняти вірне рішення, а також проконтролює їх законність і безпека.

Далеко не завжди бізнес суперечки можна вирішити шляхом досягнення компромісів. У таких ситуаціях наша компанія зможе гідно представити ваші інтереси в суді. Звернутися можна до нас як на початковому етапі, коли тільки готуватися позов, так і після декількох тривалих розглядів у різних інстанціях. Ми готові підключитися до розгляду справи на будь-якій стадії, і гарантуємо гідну захист вашого бізнесу.

В чому наша перевага

Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг фірмам у рамках корпоративної практики, нас вибирають тому що:

  • Співпраця з нами економічно вигідно. Не потрібно витрачати час і кошти на пошук і підготовку кваліфікованого персоналу. У нас вже є потрібний штат співробітників, які готові оперативно виконати свою роботу. Вам не потрібно платити за них податки, оплачувати відпустки і лікарняні. Також їм зовсім не потрібно окреме робоче місце. Все це надає наша компанія, а ви просто звертаєтеся за допомогою і отримати її.
  • Ми виконуємо ваші завдання паралельно. Поки один фахівець займається аудитом документації, інший відправляється за дозволом на державну службу, а третій готує кредитну угоду і т. д. Ми підключимо до забезпечення роботи вашої компанії стільки кваліфікованих фахівців з різною спеціалізацією, скільки буде потрібно.
  • Ми зацікавлені у вашому процвітанні не менше за вас. В юридичному бізнесі краще портфоліо це рекомендація задоволеного клієнта. Тому ми готові стати вашим самим надійним діловим партнером.

Отже, вибір за вами. Можна освоїти кілька простих дій і обмежити ними свою діяльність. При цьому припинити зростання, задовольнятися малим і сподіватися, що в цій країні нічого не змінитися. А можна йти вперед, кожен день, розширюючи сферу своїх інтересів заручившись нашої професійної юридичною підтримкою.

Коментарі: 0