Консультація адвоката по трудових спорах

Само собою зрозуміло, що таке питання як відновлення своїх порушених трудових прав потребує допомоги професійного юриста. Спеціаліст нашої юридичної фірми, який знає трудове право допоможе вам знайти помилки колишнього начальства і зробить все необхідне для того щоб ви отримали всі виплати і компенсації.

Адвокати юридичної фірми можуть представити ваші інтереси в суді, за всіма трудових питань: якщо заперечується відновлення на робоче місце, суперечки про заробітну плату і компенсації (інших виплатах). Також розглядаються справи про моральне і матеріальне відшкодування.

Помилкові дії керівництва, які можуть стати причиною скасування рішення про звільнення:

• У справі щодо звільнення відсутні письмові пояснення.

• Не збігаються дати.

• Терміни звільнення не дотримуються.

Найчастіше якщо роботодавець зробив навіть невелику помилку, то вас відновлять на минуле робоче місце.

З цього можна зробити висновок, що якщо вчасно звернутися до фахівця, що знає трудове законодавство, можна призупинити процес звільнення і попередити неправомірні дії начальства по відношенню до вас. Роботодавець не ризикуватиме порушити законодавство, якщо співробітник знайомий зі своїми правами.

Якщо ви проконсультируетесь з фахівцем юридичної компанії по вашим правам, то це допоможе визначитися з подальшими діями. У будь-якому випадку ви будете точно знати, чи порушує ваш начальник закон.

Адвокат по цивільних справах надасть будь-яку допомогу в питаннях трудового права. Юридична допомога потрібна тим людям, які хочуть звільнити не за трудовим законом або не виплачують заробітню платню. Юридична компанія також може допомогти співробітникам, на яких несправедливо накладені догани, штрафи або інші стягнення, або якщо роботодавець самостійно змінює умови договору.

Якщо ви звернетеся за консультацією до нашої юридичної фірми в Києві, то співробітник нашої компанії допоможе знайти можливість довести вашу правоту. Ми можемо вирішиті трудовий спір як в судовому порядку, так і шляхом укладення мирової угоди.

Коментарі: 0