Адвокат-представник підозрюваного

Так як підозрюваний, за фактом вже знаходиться під слідством, то допомога адвоката йому просто необхідна. Будь підозрюваний має свої права, право на адвоката, в тому числі. Адже саме адвокат зможе захищати його інтереси перед усіма інстанціями, слідуючи всім законам. Його юридична допомога може повністю змінити справу на краще для підозрюваного. Адже дуже часто у нас трапляється так, коли звинувачують зовсім винного людини.

Підозрюваний має право на зустріч з адвокатом ще до першого суду. Саме ця зустріч зіграє свою роль, одну з найважливіших для підозрюваного. Саме тоді розробляється стратегія і план дію з приводу захисту підозрюваного, готуючись до всіх питань, які можуть задаватися на суді. Тому, допомога адвоката просто неоціненна. Адже якщо спочатку дати одні свідчення, а потім їх міняти, то це негативно вплине на дельнейшее рішення суду.

Юридические услуги на предварительном следствии

Затягувати з адвокатом так само не потрібно. Адже часу до суду не так багато і адвокату потрібно добре вивчити і ознайомитися з усіма нюансами в справі. Поки підозрюваному присвоєний статус підозрюваного, а це не надовго, то їм потрібно скористатися повною мірою, щоб довести свою невинність. Адже коли слідчим будуть проведені всі дії з усіма підозрюваними, статус підозрюваного перейде в обвинуваченого, тоді буде набагато складніше адвокату допомогти своєму підсудному.

Адвокат має перед собою одне завдання - це довести те, що його підзахисний не винен. Так само, крім того, що адвокат доводить невинуватість свого клієнта, представляючи всі відповідні факти з цього приводу, він ще і контролює хід розслідування. Слідчому не вдасться, таким чином, ухилиться від правильного ведення слідчих робіт.

Коментарі: 0