Розробка статуту

Статут - це документ, що визначає принципи, відповідно до якого буде здійснюватися діяльність фірми. Він необхідний для реєстрації, а також задає порядок відносин між окремими учасниками. У ньому вказуються варіанти входу/виходу учасників товариства, а також процедури на випадок смерті будь-якого учасника (відповідно до законодавства України право на участь в ТОВ не передається в порядку спадкування). Природно, якщо фірма створюється декількома засновниками, то потрібно ретельно і в найменших деталях розписати процедуру поділу доходів між ними.

Якісно створений статут зобов'язаний передбачати можливі розгалуження в діяльності організації, збільшення списку цілей і поставлених завдань і т.п. Звичайно, засновники можуть використовувати стандартні документи. У них містяться найважливіші положення. Однак такий статут не можна назвати оптимальним. Він не дозволяє передбачити численні нюанси, пов'язані із здійсненням господарської діяльності.

Саме тому рекомендується замовляти розробку статуту у професіоналів. Вони допоможуть передбачити будь-які дрібниці і можливі ситуації, з якими можуть зіткнутися учасники товариства.

Щоб замовити розробку статуту в Києві, ви можете звернутися за допомогою в наше адвокатське агентство. Багатий досвід і високий рівень професіоналізму наших юристів допоможе вам отримати якісний статут, створений в суворій відповідності до законодавства. У його розробці ми врахуємо не тільки особливості господарської діяльності товариства, а й будь-які побажання і переваги клієнта.

Для отримання детальної інформації ви можете зв'язатися з юристами по одному із зазначених контактних телефонів.

Коментарі: 0