Зміна директора підприємства

Зміна керівного директора в товаристві з обмеженою відповідальністю в місті Київ - це одна з логічних частин життя і діяльності будь-якої компанії, яка прагне до успіху в своїй ніші.

Всю інформацію про особу, яка була обрана або призначена на керівну посаду юридичної особи і була уповноважена діяти від його імені і представляти в рамках правових відносин без надання довіреності (має право підпису), вносять до ЄДР (Єдиного Державного Реєстру) підприємців. Керівну посаду в юридичної особі можуть займати власники активів, акціонери компанії або ж запрошені посадові особи (підписується контрактна угода).

Велика практика нашої юридичної фірми в місті Київ показує, що зміну генерального директора тієї чи іншої компанії, зазвичай, тягнуть за собою його помилки і неправильно прийняті рішення у внутрішньому або зовнішньому керівництві, а також невірний вибір стратегії зростання і розвитку. У таких випадках і запускається процес зміни директора підприємства. Він зачіпає не тільки внутрішні устрій і уклад компанії, також необхідно вносити зміни в документи реєстраційних та фіскальних служб, банків і т.д.

Рішення щодо зміни генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) виноситься на загальній рада акціонерів, який і приймає остаточне рішення. Це питання має бути офіційно внесено до порядку денного і набрати необхідний мінімум голосів для його прийняття. Для проведення голосування потрібна наявність кворуму. Після цього відбувається реєстрація нового директора, тобто подача документів державному реєстратору.

Варто зауважити, що займатися питаннями керівництва компанією може директор, в випадки одноосібного керівництва, і генеральний директор, в випадки керівництва компанією радою директорів.

Зверніться до нашої юридичної фірми і наші фахівці роз'яснять вам всі нюанси зміни керівництва. Допоможемо підготувати і провести всі необхідні процедури в Києві і передмісті, зареєструємо нового директора.

Коментарі: 0