Адресна допомога переселенцям

За підсумками березневої сесії роботи КМУ було прийнято ще одну постанову в допомогу вимушеним переселенцям всередині країни. Головний виконавчий орган нашої держави прийняв рішення подовжити адресну допомогу внутрішнім біженцям.

Це рішення підтверджується повідомленням на офіційному веб-ресурсі уряду України, де опубліковано рішення під номером № 212, в якому йде мова саме про подовження часу видачі матеріальної допомоги.

Для отримання права на держ. допомогу ще на півроку переселенцю необхідно звернутися до уповноваженого органу виконавчої влади з підтвердженням того, що немає ніяких обґрунтованих причин у відмові від допомоги. Також обов'язково треба буде пред'явити документ, в якому підтверджується статус переселенця і який продовжений ще на рік.

Тим працездатним громадянам України, яким ця допомога вже не виплачується з об'єктивних причин, подовження адресної допомоги за новою постановою не буде.

У той же час існує можливість відновлення виплати допомоги. Це можливо, якщо переселенець протягом  місяця з дня завершення виплат надасть доказ про зміну характеру обставин в гіршу сторону, на підставі яких була припинена видача матеріальних засобів.

Для довідки:

З жовтня минулого року непрацездатні переселенці отримували 884 гривні, а працездатні - 442 гривні.


Коментарі: 0