Працевлаштування осіб що виїхали з Донбасу

Петро Олексійович Порошенко підписав новий законопроект, за яким усім внутрішнім переселенцям нашої країни має бути надано сприяння при влаштуванні на роботу. Про це повідомляється на сайті Президента.

За Законом, маркованого номером №245-VIII від 5 березня, всі роботодавці, які влаштували у себе біженців, що переїхали з тимчасово окупованих територій, буде надана фінансова допомога, яка буде покривати витрати на зарплату таким особам протягом півроку. Існує обмовка, що якщо стан ринку праці не сприятливий в даному регіоні, то допомога надаватиметься протягом року.

При чому роботодавець не має права звільняти переселенця без вагомої на те причини протягом строку, вдвічі перевищуючого термін виплати фінансової допомоги підприємству. В іншому випадку компенсація державою не буде виплачена.

Паралельно з цим держава бере на себе зобов'язання сплатити переїзд працівника на місце нової роботи, а також оплатити медичний огляд, який необхідний для працевлаштування.

Також за цим Законом був розширений перелік осіб, які можуть заволодіти ваучером на посилення конкурентної здатності за допомогою підвищення кваліфікації працівників. Такі ваучери передбачені для економічних сфер, зазначених як пріоритетними напрямками розвитку економіки. Такий ваучер можуть отримувати особи, старше 45 років.


Коментарі: 0