Розпорядження Москаля скасовано

У київському Окружному адміністративному суді було розглянуто справу, що стосується позову громадянина Курчин О.Г. з приводу не правомірних дій Москаля Г.Г. Ці дії виражалися в рішенні № 173, в якому передбачалися додаткові заходи обмеження пересування будь-яких громадян і організацій через лінію розмежування зони АТО, і про який вже згадувалося в попередніх статтях.

Причини виникнення судового розгляду і подачі позову представлені нижче:

  • порушення 33 статті Конституції України, в якій прописано право будь-якої людини, що знаходиться в країні законно, безперешкодно здійснювати пересування по українській території;
  • порушення основних пунктів, описаних в Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод;
  • не дотримання закону, що описує основи адміністративних принципів України, так як рішення було прийнято без відома Антитерористичного центру СБУ;
  • був порушений закон про держ. політику. Це виражено в тому, що процедура ухвалення рішення повністю не була дотримана відповідно до вищевказаного закону;
  • рішення Москаля Г.Г посилається на вказівки 3ч. закону «Про військово-цивільні адміністрації», яких в самому законі немає.

Ще одним серйозним порушенням було те, що відповідно до розпорядження представники місії ОБСЄ не могли здійснювати вільне переміщення по території зони АТО, що в свою чергу перешкоджало виконанню роботи місії.

У ході судового розгляду сторона відповідача заявила про те, що громадянином Москалем Г.Г. було скасовано розглянуте рішення. Це безсумнівно свідчить про те, що позов повністю є справедливим і правильним. І що всі позовні вимоги мають бути задоволені.

Наголошуємо, що мета адвокатів у правовій державі не пройти всі три судові інстанції, а досягти ефективного результату.

В даному випадку результат роботи адвокатів Юридичної фірми «Курчин і Партнери» досягнутий - Розпорядження, правомірність якого у багатьох викликала сумніви, скасовано. Даний факт підтверджує компетентність і професіоналізм фахівців компанії «Курчин і Партнери».


Коментарі: 0