Що відрізняє хорошого адвоката від поганого

Якщо Ваші обставини склалися таким чином, що вам належить досудове або судовий розгляд, то ми можемо дати Вам один важливий і дієвий рада - це почати пошук адвоката якомога раніше. Але, як вибрати адвоката, який реально здатний Вам допомогти і скільки будуть коштувати його послуги? Давайте розбиратися з цим разом.

На що звертаємо увагу?

На етапі вибору адвоката потрібно чітко розуміти за якими критеріями буде проводиться цей відбір. Багато оцінюють вторинні речі: офіс, костюм в який одягнений адвокат, машину на якій він приїхав на зустріч. Це вдруге.

Важливо інше - адвокат повинен добре орієнтуватися в специфіці конкретного напрямку, грамотно і чітко викладати свої думки, а також вміти простими словами пояснити клієнтові які варіанти, в ситуації, що склалася, можуть його чекати.

Про адвоката краще за інших скажуть результати його послуг і кількість виграних справ. При виборі адвоката Вам варто поцікавитися, скільки справ за останні кілька років вів адвокат і який відсоток з них виграних.

Але при цьому важливо розуміти, що навіть у кращих фахівців не всі справи закінчуються перемогами, через багатьох факторів, що не залежать від адвоката. Саме тому якщо Вам обіцяють 100% результат в успішності Вашої справи, то до таких заяв варто ставитися з обережністю.

Спеціалізація

Тут все просто - неможливо розбиратися однаково добре в усьому, так само як неможливо мати великий досвід в абсолютно різних сферах.

В адвокатському об'єднанні «Курчин і партнери» працюють профільні фахівці, які допоможуть Вам знайти краще рішення Вашого питання.

Хороший адвокат Києва має чітко виражену спеціалізацію, в якій він вміє вибудовувати позицію і розбирається в тонкощах представлення інтересів клієнта.

Уміння оцінити проблему в комплексі і можливість її рішення

Хороший адвокат здатний оцінювати нюанси Вашої справи і об'єктивно оцінювати його власну можливість взятися за представлення інтересів.

Кваліфікований фахівець в процесі першої консультації поцікавиться Вашою проблемою, буде ставити уточнюючі питання, подивиться Ваші документи. Як правило, адвокат зможе попередньо оцінити варіанти розвитку справи і запропонувати перші кроки для вирішення ситуації.

Конкретну позицію у справі хороший адвокат зможе запропонувати виключно після ретельного вивчення всіх Ваших документів і аналізу інформації, наданої Вами під час консультації.

Також не дивуйтеся, якщо після розмови адвокат скаже, що він не компетентний у вирішенні саме Вашого питання і порадить іншого фахівця. Це скаже тільки про порядність людини і про те, що для цієї справи є більш кваліфікована кандидатура.

Вартість послуг адвоката

Питання ціни на послуги є останнім, який обговорює адвокат вже після ознайомлення зі справою, оскільки тільки після консультації можливо оцінити приблизний обсяг роботи, який належить адвокату. Також після консультації адвокат повинен Вам роз'яснити, який порядок оплати, основні статті витрат, конкретний перелік першочергових послуг. Ціна на послуги адвоката залежить від складності справи, терміновості, тривалості процесу.

Але ціна на правові послуги в адвокатському об'єднанні «Курчин і партнери» дуже лояльна і абсолютно відповідає якості. Детальніше про перелік напрямів якими ми займаємося, ви можете дізнатися на цій сторінці.


Коментарі: 0