У чому відмінність «державного» від приватного адвоката:

Кваліфікованим юридичну допомогу можна отримати не тільки в приватній юридичній компанії, а й від адвоката, якого в певних випадках Вам надає держава, так званого «безкоштовного адвоката».

Право на отримання безоплатної правової допомоги - це гарантована Конституцією України можливість громадянина України, іноземця, особи без громадянства, в тому числі біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у випадках, передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Спектр правових послуг державного адвоката обмежений законом, але важливо розуміти, що якість юридичних послуг безпосередньо залежить від навантаження адвоката, від його можливості повністю вникнути в проблему клієнта і звичайно від тієї заробітної плати, яку отримує цей співробітник.

Адвокати, які надають безоплатну правову допомогу, часто просто не зацікавлені в результаті наданих ними послуг. Адвокати призначаються на «безкоштовної» основі отримують свою зарплату незалежно від того допомогли вони Вам чи ні, тому такі послуги позбавлені самого процесу боротьби адвоката за професійну репутацію.

Також, нерідко клієнти стикаються з такою ситуацією, що державний адвокат відразу намагається укласти приватне угоду про оплату своїх послуг, хоча законом це заборонено і при виникненні такої ситуації Ви повинні розуміти, що швидше за все перед Вами не кваліфікований фахівець, а звичайний шахрай.

Платити чи не платити?

Це особиста справа кожного, яке засноване на Вашому відчутті про компетентність адвоката, від фінансової можливості і від серйозності ситуації з якою клієнт звертається за наданням допомоги.

Звичайно, серед «державних» адвокатів існують професіонали і небайдужі люди, які дійсно співпереживають своєму клієнтові і прагнуть йому допомогти. Однак, ситуації, коли людина спочатку користується послугами «безкоштовного» адвоката, а потім екстрено змінює його на приватного не рідкість, а скоріше практика.

Але якщо Ви замислюєтеся про те, щоб платити «державному» адвокату, можливо варто подумати про те, що правильніше було б скористатися послугами приватної фірми. Приватні юридичні компанії та адвокатські об'єднання завжди дбають про особисту репутацію та імідж компанії, їм важливий позитивний результат і надання якісних кваліфікованих послуг. Якщо Ви спочатку приймете рішення звернутися в юридичну компанію, яка спеціалізується на вашому питанні, це допоможе Вам вирішити вашу проблему з мінімальними витратами часу і нервів. В такому випадку Ви будете оплачувати професійний інтерес, докладне з'ясування всіх нюансів Вашої справи, організацію правових дій, які здатні допомогти добитися позитивного рішення, ведення діалогу з державними органами та представлення Ваших інтересів в суді.

Адвокатське об'єднання «Курчин і партнери» є приватною юридичною фірмою, в якій працюють професіонали з великим досвідом роботи. Ми радимо Вам зважено приймати рішення і звертатися за правовою допомогою виключно до професіоналів.


Коментарі: 0