Заслужений юрист України подав до суду на Геннадія Москаля

Згідно інформаційного ресурсу «Новини Донбасу» на громадянина Г. Москаля був поданий позов. Претензії також були звернені і проти центрального штабу АТО при СБУ.

У березні цього року позов був поданий на розгляд до окружного суду міста Києва проти Москаля, так як він був автором наказу про заборону проїзду через лінію, яка проходить через населені пункти Лисичанськ - Гірське - Золоте - Первомайськ.

Слід зазначити, що пропускали лише пішоходів і засоби пересування міжнародних служб з гуманітарної допомоги.

Автором позову був глава юридичної спільноти «Курчин і партнери» - О. Курчин. Громадянин Курчин заявляє, що заборона на перетин вказаної ділянки території порушує його конституційне право на свободу переміщення по території України, її громадянина. Виходячи з цього, позивач пред'явив вимоги до скасування даного рішення.

Також у своєму позові громадянин Курчин зазначив про порушення закону під час затвердженні даного рішення. Це пояснюється тим, що при формуванні регуляторного акту не була дотримана процедура його прийняття.

Додатково до цього Курчин вимагав відшкодування моральної травми, якої  він зазнав через те, що не зміг зустрітися з родичами, які проживають на території проведення АТО. У результаті цього постраждало психічне здоров'я позивача. Від чого довелося купувати лікарські препарати для усунення негативного ефекту стресу, вартість яких Курчин і хоче відшкодувати.


Коментарі: 0