Послуги

Адвокат з сімейних справ1614076885Адвокат з сімейних справ
Адвокат у кримінальних справах1614077838Адвокат у кримінальних справах

У сучасних реаліях нашого громадянського суспільства, де людина є оточеною великою кількістю правил поведінки, етичних норм та нормативно-правових актів, досить складно буває обійтися без кваліфікованої допомоги юристів-професіоналів. Тому в житті кожної людини деколи виникають такі ситуації, коли потрібен адвокат. Київ надає безліч можливостей для вибору найбільш кваліфікованого спеціаліста. До професіонала людина може звернутися в тому випадку, якщо вона є недостатньо компетентною у тій галузі, де виникає проблема, і має замало своїх знань та досвіду, щоб таку проблему вирішити, адже навіть коли людина є повністю впевненою у власній правоті, це не завжди може призвести до правильного вирішення суперечки. Саме в таких ситуаціях потрібна допомога спеціаліста - адвоката, завдання якого – здійснення правового захисту, ведення справи, надання юридичної допомоги. Якщо Ви заручилися підтримкою професіонала, Ви можете не хвилюватися щодо помилок, яких могли припуститися, відстоюючи власні права самотужки.

Якщо для вирішення Вашої проблеми необхідний адвокат Київ – найкраще місце для його пошуку. Адвокати столиці – це висококваліфіковані юристи з вищою освітою, статус яких підкріплюється свідоцтвами про право на заняття адвокатською діяльністю, які спеціалізуються в різноманітних галузях права - цивільне, господарське, адміністративне, трудове, корпоративне, сімейне, а також мають великий стаж роботи в даній сфері. Наша компанія пропонує послуги професійних юристів, адвокатів, які навіть у найскладнішій життєвій ситуації прийдуть клієнту на допомогу. Для нас немає жодного значення, хто до нас звертається: фізична особа, приватне підприємство або фірма. Для своїх клієнтів ми завжди готові запропонувати юридичні послуги практично у всіх суспільно-правових галузях. Наші юристи мають величезний досвід у захисті інтересів своїх клієнтах у судових справах, а отже, наша компанія з повною відповідальністю пропонує повноцінне юридичне обслуговування, починаючи з надання клієнтам юридичних консультацій, закінчуючи повним юридичним супроводом господарської діяльності підприємства. У всіх спеціалістів нашої компанії наявний значний професійний досвід, велика кількість судових спорів, що мали позитивний результат, а також досконале знання національного законодавства. Кожен професіонал є мотивованим і цілеспрямованим, має на меті досягнення сприятливого для клієнта результату, з повагою ставиться до отриманої інформації, зберігає її у суворій адвокатській таємниці.

Переваги адвокатів нашої компанії полягають у дотриманні чітких обмежень у часі, точному аналізі та розумінні проблемних питань, індивідуальному підході до кожного клієнта, компетентності щодо чинного законодавства, суворій конфіденційності усіх даних, які надаються клієнтом для вирішення проблеми. Тож, якщо Ви потребуєте допомоги досвідченого юриста і адвоката, Ви звернулися за адресою.

Вопросы и ответы

Юридичні послуги, яких напрямків ви надаєте?

Сімейне право, правові аспекти в питаннях землі, будівництва, корпоративне право, банківське право, правовий захист у випадках ДТП, цивільне та адміністративне право. Також у нас великий досвід роботи у кримінальних справах. Не так давно, ми почали працювати з питань подачі позовів до Європейського суду з прав людини.

Чи є у вас фахівці вузького профілю по конкретних послуг?

Компанія «Курчин і партнери» дотримується позиції вузької спеціалізації по кожному напрямку. При цьому, в разі суперечок на стику декількох областей ми збираємо команду, яка дасть потрібну компетентність і результат.

Як з нами зв'язатися?

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: +38 (097) 856 07 07, +38 (044) 357 77 00. До телефону +38 (097) 856 07 07 підключені месенджери viber, whatsup, telegram.