Юридичний супровід діяльності підприємств, реєстрація, реорганізація, ліквідація

Юридичний супровід підприємств

Реєстрація, реорганізація, розробка статуту, підготовка договорів та ін. послуги

Чим компанія «Курчин і Партнери» схожа на ваш бізнес? Тим, що ми, як і ви заробляємо, займаючись улюбленими справою, і робимо це самовіддано, професійно і з максимальною віддачею. І ще у нас є для вас чудова новина, одна з наших ключових напрямів це адвокатська практика у сфері підприємництва. Ми можемо працювати разом, приносячи прибуток один одному.

Як заробити на адвокатському супроводі бізнесу?

Поки всі намагаються економити за рахунок аутсорсингу, ми пропонуємо реальну можливість збільшити ваш прибуток. Для цього:

  1. Надамо кваліфікований супровід вашого бізнесу. Ніяких проблем з оформленням документів, укладанням договорів, нуль претензій і обмежень з боку держави. Всі ці проблеми ми беремо на себе, а ви просто займаєтеся улюбленою справою, не відволікаючись на другорядні питання.
  2. Поставлені перед нами завдання вирішуються паралельно. Тобто, поки один наш співробітник буде перевіряти договір, другий підготує відповідь для податкової, третій збере інформацію про потенційного партнера і т. д. Це вигідно вам, т. до. немає затримок в роботі. Це вигідна нам, т. к. ваше процвітання це наша репутація та нові клієнти. Наша компанія має достатній штат для того, щоб за всіма напрямами вашого бізнесу працювали вузькоспеціалізовані фахівці.
  3. Наші послуги коштують дешевше, ніж власний юрист. Адже нам не потрібно робоче місце, за нас не платяться податки, а поняття відпустки або лікарняного при даній моделі співробітництва просто не існує.

Як працюють послуги бізнес адвоката?

Отже, які послуги надає наша юридична компанія в рамках практики у сфері підприємництва і як це працює:

  • Правовий аудит. Перевірка діяльності підприємства, при необхідності приведення всієї звітної документації у відповідність з чинним законодавством. Захистить ваш бізнес від можливих претензій з боку контролюючих органів, навіть при раптових перевірках.
  • Зберігання документів. Щоб паралізувати роботу фірми, достатньо вилучити її документацію. А викрадення правовстановлюючої документації це один з основних етапів рейдерського захоплення. Провернути таку операцію можуть як злочинці, так і співробітники правоохоронних органів під приводом вилучення для перевірки. Але, жодна з подібних схем не спрацює, якщо довірити документацію на адвокатське зберігання нашої компанії. Така процедура повністю законна, а папери, офіційно передані адвокату, захищені від вилучення на законодавчому рівні.
  • Юридичний супровід. Перевірка і підготовка всієї робочої документації, від угод з партнерами, до продовження оренди офісу. Всі документи будуть розглянуті буквально під мікроскопом, і підготовлені у відповідність із актуальним законодавством та з урахуванням можливих ризиків в залежності від кожної конкретної ситуації.

Кому довірити юридичний супровід бізнесу?

За таку роботу може взятися тільки професійна адвокатська контора. Вимога номер один - наявність широкого штату досвідчених різнопланових спеціалістів. Адже жоден навіть самий висококваліфікований спеціаліст не може однаково добре володіти всіма аспектами права. А будь-яке підприємство прагне розвиватися, тобто розширювати сферу своєї діяльності, тим самим впливаючи на нові правові області.

Вимога номер два – гарантія безпеки. Ми дотримуємося умови конфіденційності всієї інформації, яку отримуємо в процесі роботи. Юридичну компанію, на відміну від штатного фахівця, неможливо підкупити, оскільки найменший шкоду заподіяну клієнту поставить хрест на репутації, яку заробляє роками.

Вимога номер три – готовність захищати свого клієнта в будь-яких ситуаціях. Наші адвокати мають успішний досвід відстоювання інтересів столичного бізнесу, як під час господарських спорів між юридичними особами, так і в судових розглядах, де другою стороною виступає держава. Ми готові надати надійний захист не тільки від можливої адміністративної відповідальності, але і в разі початку кримінального переслідування.

Тонкощі захисту інтересів бізнесу в господарському суді

У випадках, коли є необхідність представити інтереси своїх клієнтів у суді, робота по підготовці позову починається з вивчення ситуації, що склалася. Вона ведеться як через офіційні адвокатські запити, так і шляхом проведення власного розслідування із залученням незалежних експертів. Паралельно виконується пошук варіантів укладення вигідного мирної угоди, але таке рішення приймається тільки клієнтом.

Для підготовки позову та успішного завершення справи недостатньо просто найняти професійного адвоката. Як правило, над кожною справою працює команда співробітників, які спеціалізуються на податковому праві, реєстрації та реорганізації підприємств, бухгалтерський облік, земельному законодавстві і т. д.

Важливо розуміти, що захист своїх інтересів у суді може приносити пряму вигоду. Ви не тільки зможете змусити своїх недбайливих партнерів виконати взяті на себе зобов'язання і компенсувати фінансові втрати, але і заощадити на послугах юристів. Адже, за законом витрати на адвоката в рамках розгляду конкретної справи можна включити в статтю про компенсацію заподіяної шкоди.

Компанія «Курчин і Партнери» готова надати комплексний юридичний супровід бізнесу і гарантує оперативну висококваліфіковану допомогу. Ми готові розглянути різні варіанти співпраці.

Коментарі: 0