Ми розташовані:

Україна, м.Київ, Печерський р-н.,
Кловський узвіз, 14/24

Схема проїзду

Курчин и партнеры

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
kurcinp@gmail.com

+38 (097) 856 07 07

+38 (044) 357 77 00

Замовити дзвінок

Ми у Facebook

Адвокат Печерський район, Печерськ Київ

Іноді в житті виникають такі обставини, коли без допомоги досвідченого адвоката не обійтися. Якщо Ви проживаєте в Києві, то завжди можете звернутися до адвокатів адвокатського об'єднання «Курчин і партнери», які надають широкий спектр юридичних послуг по самих різних напрямах.

Допомога у вирішенні проблем Вам можуть надати наші практикуючі фахівці з наступним напрямками:

  • Адвокат у сфері будівництва;
  • Адвокат у кримінальних справах;
  • Адвокат у сфері підприємництва;
  • Адвокат для корпоративних клієнтів;
  • Адвокат по сімейних справах;
  • Адвокат по земельних питаннях;
  • Адвокат по ДТП;
  • Адвокат у сфері адміністративного права

На початковому етапі, коли Ви розумієте, що вам може знадобитися наша допомога - кращим рішенням буде запис на консультацію адвокту.

Записатися на консультацію адвоката Печерськ Київ можна по контакний телефонами: +38 (097) 856 07 07, +38 (044) 357 77 00. Ми спільно виберемо найбільш зручний час для Вас і домовимося про зустріч. Саме на етапі первинної юридичної консультації наш адвокат Печерський район зможе оцінити можливі ризики ситуації, що склалася, сформувати первинне розуміння про них у клієнта, оцінити приблизну вартість, вид і строки виконання робіт для вирішення Вашої проблеми. На цьому етапі клієнт зможе отримати детальну інформацію про свою ситуацію і на підставі консультації брати подальшу рішення.

Юридична консультація в Печерському районі - це платна послуга . Вартість юридичної консультації залежить від складності ситуації кліета і визначається індивідуально. При цьому, на етапі узгодження зустрічі для проведення консультації, наші фахівці зорієнтують Вас про її вартості.

У разі, якщо вам потрібна консультація адвоката, але Ви не можете відвідати наш офіс, то ми можемо надати дану послугу дистанційно. Для цього може бути обраний будь-який із способів: мобільний зв'язок, зв'язок через месенджери або skype. Таким чином, Ви можете розраховувати як на особисту зустріч, так і на online консультацію адвоката.

Зверніться до адвокатів адвокатського об'єднання «Курчин і Партнери» Печерськ і ми ретельно проаналізуємо вашу ситуацію і оцінимо все її ризики.

Заказать звонок